Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Jestem nowy w świecie #forza .
Możecie mi powiedzieć na czym w tej grze polega tuning aut? Wszystkich możliwości jest milion ale nie rozumiem zupełnie jak to funkcjonuje. Mianowicie rozpoczynam kampanię i mam do wyboru kilka mistrzostw. Wybieram "współczesne hatchbacki", biorę Focusa RS, wygrywam mistrzostwa i co? W momencie kiedy chcę go stuningować wszystkie części nie spełniają wymagań grupy C500, co bym nie włożył przekracza wymagania. Gdy włożę części silnika najczęściej zmienia się grupa pojazdu ale i tak nie mogę nim startować w innych zawodach. Nie rozumiem tego. Nie mogę sobie przekształcać ulubionych aut do innych grup tak, by jeździć nimi w innych zawodach tylko co zawody to nowe auto? W starych Gran Turismo pamiętam, że można było zacząć seryjnym autem zawody, najczęściej było ono za słabe więc zbierało się na nowe części i dawało to frajdę gdy stawałeś się konkurencyjny. Tu wszystko jest od razu. Po co ten tuning? Tylko do gry online?

#forzamotorsport7
  • 3
  • Odpowiedz
@chris_june: Możesz tuningować auta do wyższych klas, ale w karierze mistrzostwa są dodatkowo podzielone na konkretne grupy aut np. hatchbacki, sportowe coupe, muscle cary itp.
Przywróć ustawienia fabryczne w aucie to będziesz mógł dorzucać własne części tak żeby nie przekroczyć maksymalnej dopuszczalnej oceny w danych mistrzostwach.
  • Odpowiedz
@C_MR: Ahh. Myślałem, że auto jak jest na B to już musi być na B i koniec. Nie wiedziałem, że trzeba przywracać fabryczne części. Jest to inaczej rozwiązane i ciężko mi się odnaleźć. W tej grze chyba jednak nie ma tak dużego przywiązania do jednego samochodu jak to miało miejsce w GT, bo w kampanii praktycznie co mistrzostwa to nowa klasa i jeździ się zupełnie czymś innym.
Zresztą w tej chwili
  • Odpowiedz