Wpis z mikrobloga

co wam powstrzymuje przed zmianą życia np. jutro?
Czy to co chcecie w życiu osiągnąć jesteście w stanie dostać robiąc to co robicie bez pełnego poświęcenia i porzucenia starej postawy?
  • 36
  • Odpowiedz
co wam powstrzymuje przed zmianą życia np. jutro?


@chilling: brak potrzeby jakichkolwiek zmian chociażby

Czy to co chcecie w życiu osiągnąć jesteście w stanie dostać robiąc to co robicie bez pełnego poświęcenia i porzucenia starej postawy?


owszem, robię swoje to i stać mnie na realizowanie swoich celów, a "pełne poświęcenie" szybko prowadzi do wypalenia
  • Odpowiedz
@chilling: tak. rok temu w portfelu miałem po odliczeniu wydatków 10zł, teraz na kiblu policzyłem swoje oszczędności i w PLN wynoszą one około 6500zł, pracuje w uk od czerwca, z przerwami.
Obecna praca pozwoli mi oszczędzić więcej. Mogę zaoszczędzić na tyle by iść na studia. Mogę zaoszczędzić na tyle by zrobić sobie pół roku przerwy na naukę programowania. Mogę zaoszczędzić by spróbować założyć JDG. Mam możliwości.

Żałuje tylko że nie
  • Odpowiedz
@spinel: a masz zamiar to kiedyś zacząć? Czy jak za X lat się okażę, że ci ludzie których opinii się tak bałeś właściwie nigdy na ciebie nie patrzyli, to bedziesz czuł wyrzuty sumienia względem siebie?
  • Odpowiedz