Wpis z mikrobloga

#tracking #banggood #pdm

Zaraz jajko zniose :P

2017-09-25 12:17:00 Accepted in Poland [WER Warszawa]
2017-09-25 12:22:00 Package in transportation []

Package in transportation wiadomo, ze sciema ale juz moglo by się coś ruszyć ;] Z WWA do GDA to chyba jeszcze tylko przez Pruszcz Gdanski musi przejśc nie?
  • 24
Nie zdziwiłbym się jakby wasze paczki zaginęły. Miałem sytuację iż miał być polecony a dokładnie paczka zatrzymała się na takim samym statusie, dostałem awizo że x paczek czeka, odebrałem wszystkie bez żadnego pokwitowania. Okazało się że wśród tych wszystkich które odebrałem była paczka rejestrowana.
@GIBbeer: Daj spokój, będziesz pisał do jakiegoś pamiętającego komunę skansenu. Wcisną Del nawet nie czytając. Ciekawsze jest inne zagadnienie: czy ja mogę zgłośić doniesienie na policję o kradzieży i wziąć od Chińczyka IMEI by trafił u nas na czarną listę? Niech pieprzona złodziejska mafia na poczcie polskiej wie, że ma w rękach trefny towar.
@GIBbeer: Niestety, oni zapewne mają zanotowaną pulę/listę IMEI dla celów gwarancyjnych a nie przypisane IMEI do konkretnego klienta. Najprawdopodobniej tak to jest, kwestia logistyki i współpracy między działem sprzedaży a magazynem.
@GleboZgryz: skontaktowałem się z majfrendami, wyślą mi paczkę ponownie. Gdyby jakimś cudem pierwsza przyszła to ją odeślę. Ogromny plus dla supportu Banggood, że bez żadnych problemów wyślą mi towar ponownie.
@GIBbeer: ostanio ktos na wykop pisał że po 1,5 miesiaca leżakowania na wer ,banggood wysłał mu drugą a za pare dni przyszła mu ta pierwsza. Wiec potrafią tam leżeć bardzo długo . Ja mam nadzieje że jeszcze mi przyjdze to co była wysłana 30.10 i od 11.09 leży w wer .