Wpis z mikrobloga

@bisqik: matematyka wydawałaby się dosyć prosta ( ͡º ͜ʖ͡º)
1199.90zł - 20zł (σ ͜ʖσ) 1179.90zł
No i do tego ewentualne koszty wysyłki (ale jest opcja za darmoszkę).

Szczegóły odnośnie rabaciku za polecenie można znaleźć klikając w serduszko na naszej stronie.
@bisqik: nieoplaca sie kompletnie.
Model w chinach za miesiac bedzie po 200usd.
U nas #!$%@? wszystkich dystrybutorow z marza i to kompletnie.

Za niewiele lepszy tel od redmi note 4, chca 50% wiecej kasy.
To nie ma ani parametrow mi5 ani tym bardziej aparatu. Fotki wychodza w #!$%@? slabe poki co.
Zastanow sie czy ma to sens.
@PurpleHaze: Chyba tylko IBG ma serwis w Polsce, więc marża uwzględniająca zapewnienie gwarancji w kraju nie wydaje się już taka straszna... W tej chwili na IBG MI A1 z 2 letnią gwarancją i przesyłką kosztuje 1013 zł... No chyba, że wolisz zapłacić 900 zł za telefon z gwarancją w Chinach i 3 miesięcznym okresem oczekiwania na jej realizację...
@Segor: tak tylko miedzy redmi note 4 a mi5x czy mi 1a. Nie ma az takiej roznicy zeby w PL placic 50% wiecej, za ten telefon.
O ile w chinach cena spadnie bardzo szybko. O tyle u nas te 1.2-1.3k bedzie sie utrzymywac i to dlugo.
Niestety na produkty xiaomi w PL, zwlaszcza nowe, narzut sprzedawcy jest bardzo duzy.
Casus mi5 pokazuje to dobitnie. 4 miesiace temu Chiny 200usd, Polska 1500zl.
@Segor dzięki za odpowiedź, a ile Ci w nim bateria trzyma? Chociaż z drugiej strony LTE800 mi się przyda, bo w niektórych miejscach teraz mój Redmi 4 Pro słabuje w Orange. Xiaomi trochę leci w kulki z update'ami, mój jest na szarym końcu listy i żadnej bety nie widział. A też telefon za ponad tysiaka wolałbym kupować w Polsce jednak. Taki mam konflikt wewnętrzny.