Wpis z mikrobloga

@niczego_nie_osiagne: W artykule podają, że kilka zespołów, które albo co roku biją się o awans do Ekstra, albo raz w niej są, raz spadają mają duże stadiony i frekwencję oraz dobre zaplecze finansowe (oczywiście relatywnie do zespołów w Ekstraklasie). Jeśli tak jest rzeczywiście to powiększenie Ekstraklasy jest de facto koniecznością.
Miedź


@niczego_nie_osiagne: Przecież właścicielem jest wrocławski biznesmen. Co tak średnio, on ma kasę. Po drugie Miedź od kilku lat zawsze się bije o awans i brakuje jej zawsze cipuńkę punktów do awansu. Zresztą ja tylko napisałem, że jeśli te argumenty, które podali w artykule są prawdziwe to jestem za. Bo jeśli tak nie jest w rzeczywistości to nie ma co.
więcej zespołów do podziału pieniędzy z transmisji- tracą wszyscy, szczególnie ci najbiedniejsi


@niczego_nie_osiagne: no właśnie ci najbiedniejsi zyskują najbardziej na ESA 18. Dla wielu klubów z 1. ligi wejście do Ekstraklasy to może być gamechanger. Dodatkowe 8 milionów które pomogą się rozwinąć. Tak samo jak jest czy raczej było z europejskimi pucharami. Po co Platini ułatwił biednym wejście do LM?