Wpis z mikrobloga

@saffal: gratulacje! orientujesz się może ile normalnie kosztuje? bo widzę, że wszędzie promocje przez kolejne dni i nie znam realnej ceny. sprzedam nową w polsce na allegro za 1400 czy nie ma co marzyć?
  • Odpowiedz
@dontbang: za 1400 to ja bym od Ciebie odkupił jakbyś miał na miejscu wersję 1.3 Normalnie kosztuje właśnie tyle co daliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jakiś czas temu się przymierzałem i w końcu kupiłem teraz w tej same cenie
  • Odpowiedz
@saffal: hm okej. trochę się zmieszałem. na banggood czy gearbest nie ma podane dokładnego modelu ani innych wariantów, więc na chłopski rozum sądziłem, że to po prostu najnowsza wersja a okazuje się, że nigdy niewiadomo jaką Ci wyślą? dobrze rozumiem?
  • Odpowiedz
@saffal: no to wszystko spoko. dzięki za informacje kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jeszcze takie jedno pytanie, sądzisz, że lepiej zgłaszać refund czy gonić na allegro za 1400-1500? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saffal: "Please Note:
1. The above prices are already inclusive of customs duties,
so customers do not need to worry about paying extra customs duties.
(Not including Singapore and Japan )
"
czy to zdanie w opisie produktu mi tego nie gwarantuje? :o
chyba w produktach gdzie nie jest tak napisane jest to możliwe?:
  • Odpowiedz
@saffal: obawiałem się, że to powiesz, niestety nie znam tu ani głupich ani mądrych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
czyli w Twoim przypadku z gearbeasta też się zastanawiasz czy nie będziesz musiał parę stówek dopłacić?
  • Odpowiedz
@dontbang
@saffal

1.3.4 to wersja softu, wszystkie hulajki taki dostaną ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A wersja sprzetu to różnie v1.2 lub v1.3
Na BG sa juzr 1.3
Na GB zależy od magazynu, w jednym maja napewno 1.3 ale nie pamiętam w którym.
  • Odpowiedz