Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, ze #szwajcaria aktualizacja #wykopiwo

Termin to

7 października 2017 w Brig, VS,

opcja grill jest opcją domyślną. Potrwierdzę jak będzie prognoza, ale historyczne dane z początku października wyglądają obiecująco. W razie czego miejsce na piwo też znalezione.

Jako że nie mam ogródka poszukałem w weekend fajnego miejsca z miejscem na ognisko/ grilla z możliwym dojściem i możliwością powrotu późno. Znalazłem takie miejsce z 3 stołami i miejscem na ognisko z kratą do grilla, nad rzeką, jakieś 20 min spaceru po płaskim od parkingu. google maps.

W październiku wieczory bywają zimne a będziemy na zewnątrz proponuję zacząć wcześniej o 15:00. Po grillu jak będą chętni można przenieść się gdzieś wewnątrz jeszcze. Zorganizuję wszystko co nie jest jedzeniem i piciem, które niech każdy zaopatrzy się we własnym zakresie.Jakbym jednak z jakiegoś powodu miał coś komuś kupić proszę o info na priv.

Polecam przyjechać i przenocować na miejscu, dla większości droga powrotna będzie dość długo trwała. Jak ktoś potrzebuje rady co do noclegu lub tego co można w pobliżu zobaczyć - priv.

  • 12
  • Odpowiedz
@manedhel: Data lekko odległa, ale raczej będę. Postaram się przywieźć na grilla robaki.

jakieś 20 min spaceru po płaskim od parkingu


A ten parking od dworca to jak daleko się znajduje?
  • Odpowiedz
@manedhel hej! Dzięki za zawołanie :) chwilowo jeszcze nie mogę potwierdzić obecności, choć bardzo bym chciał móc się z Wami zobaczyć. Znając życie wyklaruje się wszystko parę dni wcześniej :)
  • Odpowiedz
@manedhel: Juz wiesz ile osob bedzie? Pytam, bo nie wiem czy juz rezerwowac jakis hotel, a nie chcialbym sytuacji jak z ostatniego wykopiwa w Zurichu, gdzie byly 3 osoby i skonczyla sie po godzinie.

  • Odpowiedz