Wpis z mikrobloga

Hej mirki. Ruda zawitała w moje progi ( ͡° ʖ̯ ͡°) A dokładniej w progi mojej corsy. Mogę coś zrobić żeby powstrzymać rozprzeszczenianie jej, albo przynajmniej ukryć żeby dobrze wyglądało. Chciałbym nią pojeździć jeszcze z 2 lata... Mechamirki pomuszcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mechanikasamochodowa #mechanika #samochody #kiciochpyta #nospoko
b.....b - Hej mirki. Ruda zawitała w moje progi ( ͡° ʖ̯ ͡°) A dokładniej w progi moje...

źródło: comment_CXfMKY1sCrTdZvuOcjPHGE8CTIJjwr74.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bartexb Obawiam się, że podciągi są w podobnym stanie(,). Jeśli chcesz to rzeźbić to do gołej blachy papierem ściernym, przeczyścić benzyną położyć podkład, kolor i bezbarwny, lub w tańszej wersji jakimś barankiem popryskać.
  • Odpowiedz
@bartexb: farba hammerite ale do nakładania pędzlem. Zdrap tyle co zejdzie i maluj, tylko jeszcze trochę odtłuść ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najlepiej jakąś taśmę malarską przez całe auto trochę powyżej tych purchli naklej i takie 'odcięcie' pierdyknij. Na 2 lata akurat ale bierz pod uwagę że jak tu zgniło to reszta auta też za fajnie nie wygląda
  • Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za rady! Ja jestem bardzo średnio into mechanika samochodowa. Wszystkie rady biorę do serca i zobaczę co da się zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz