Wpis z mikrobloga

  • 1
Miałem niedawno operacje na kręgosłupie. Nie miałem już władzy nad lewa noga. Obudziłem się jak nowonarodzony. Będzie dobrze. Tylko pigułki nie klep po tyłkach.
  • Odpowiedz
@Salgado: jak ja czułam lekkie mrowienie w jednej nodze to mi powiedzieli, że dostałam w takim razie za małą dawkę i mi ją zwiększyli- po chwili już nic nie czułam.
A, i mnie ostatecznie i tak jakoś po 5 min operacji uśpili, bo czułam jak mnie szarpią skalpelem. Nie był to ból, a uczucie jakby ktoś mnie ciągnął za wnętrzości. (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@escoban: Wyglądasz na dobrego kumpla, takiego z którym można wyskoczyć na piwko, kebsa, albo taki co to wpadnie na wódeczkę jak się ma doła. Trzymam kciuki ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Salgado hmm nie wiem. Maja mu wymieniac biodro. Jedno juz robine mialem wiec wiem co i jak ale stres jest. Ostatnio o tej godzinie juz bylem po a tu jeszzze czekam. Ale chyba teraz juz pojade bo sam zostałem na przedoperacyjnym.
Przy wymianie biodra daja znieczulenie od pasa w dol, upewniaja się ze nic nie czujesz i cie usypiaja. Zaraz jade dzieki za plusiki mireczki!
  • Odpowiedz