Wpis z mikrobloga

Ja po #technikumbudownictwa nie mogę znaleźć pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
pracowałem fizycznie przez 2 lata ale mnie już wuj strzela od tych wykończeń bo ja się wykończyłem.
Przegryw bo jestem od 3 tyg bezrobotnym do tego x2 przegryw ze dalej szukam pracy w wykończeniach.
Myślę że wybór technikum o kierunku budownictwo to jednak kupa bo i tak nie sprawdzają na tych cholernych budowach ze masz szkołę. Na budowach pracują mechanicy, piekarze... Da się jakąś sensowną prace znaleźć po tym technikum?
Szukałem na pracuj.pl, olx (mysle ze odpada bo janusze proponujący 9zł, 10,11 w męczarniach po 12h + soboty)
Oprócz tej technikum bud. mam uprawnienia wysokościowe, prawo jazdy, office/excel ogarnę, (kartę pływacką xD), angielski na poziomie średnio-zaawansowanym. Kiepskie wykształcenie ale jednak może coś poradzicie w co brnąć?
  • 7
@xDepth Nie lepiej do naszych sąsiadów się udać? Ja bez kompletnie żadnych umiejętności ogarnalem sobie prace, a firma w ktorej pracowałem szukala właśnie ludzi z umiejętnościami. Chyba, że pasuje Ci jedynie praca na ojczyźnie to nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@xDepth a myślałeś nad własną działalnością? Trochę popracujesz na własną markę/opinię, ale potem powinno być dobrze. Dobre ekipy biorą sporo kasy, widzę po majstrach którzy mi i znajomym wykanczali mieszkania
mature mam, wykształcenie raczej nie kiepskie a średnie :P kiepskie to było by wtedy gdybym był sebixem po gimnazjum.
Do tego jest coś takiego jak średnio zaawansowany (mający średni stopień zaawansowania/ umiarkowanie zaawansowany) czyli taki poziom:
Średniozaawansowany
B1 – Intermediate
B2 – Upper-Intermediate
i myśle że własnie upper-intermediate to właśnie mój poziom.

@wpiot własna działalność to koszty a łatwe to nie jest. Raczej trzeba mieć troszkę więcej lat na karku + doświadczenie
Certyfikat mam piszę B1 ;p Teraz to nawet B2 byłby :P
@DannyMurillo tak zgadzam się z tym. Jednak obiecywanki z mojej szkoły że praca będzie! No jednak jest ale z januszami :P
Tak po za tym to wiem co mówisz teraz kazdy ma średnie a nawet studia. Ale są ludzie którzy tylko poszli na studia wysiedzieć po papierek do tego szanuje ludzi którzy mają wiedzę i idą na polibude na jakąś automatyke