Wpis z mikrobloga

@SwiatBaterii: Dlaczego na Waszej stronie dopłaca się 5zł do wysyłki, a potem jeszcze dodatkowo za dostawę? I jak to możliwe, że paczkomat kosztuje u Was 15zł?! Razem za wysyłkę wychodzi 20zł! Kiedy paczkomatem powinno być niedrogo. Na pewno macie korzystniejsze warunki wysyłania, jako firma wysyłacie za pomocą brokerów kurierskich. Na allegro, ta sama ładowarka kosztuje tyle samo, tyle że wysyłka kurierem 10zł bez prowizji 5zł za wysyłkę. A oni płacą jeszcze prowizję od sprzedaży i wystawienia przedmiotu na aukcję. I tak kupię u Was na stronie, ale ta przesyłka boli, jakieś wytłumaczenie?(,)
  • 3
Mała poprawka? Przy dodawaniu do koszyka podlicza 5zł, a później przy wybraniu sposobu dostawy tych 5zł za wysyłkę już nie ma ? Trochę dziwne i tak :P Tak czy siak paczkomat drogo :x
@spawel92 Cześć, koszt dostawy przez stronę jest tylko jeden, nie mamy żadnych dodatkowych kosztów manipulacyjnych. W przypadku aukcji wystawianych na allegro, czasami występują tam akcje promocyjne, przez co cena dostawy może się nieznacznie różnić. Odnośnie kosztów dostawy do przekażę Twoją uwagę do osób odpowiedzialnych :)
Chodzi głównie o ten paczkomat. Ja taki lajk wysyłałem kiedyś przez brokera korporacjakurierska.pl i nie pamiętam ile kosztowała mnie wysyłka paczkomatem, ale to nie przekraczało 10zł :P