Wpis z mikrobloga

@subox:
Cześć,

oglądam Twojego bloga i bardzo mi się podobają Twoje filmy. Ja planuję pojechać do USA z żoną za 2 lata i dzięki Twoim filmom mam całe mnóstwo miejsc które chciałbym zobaczyć lub gdzie chciałbym zjeść. Fajnie, że Ci się chce to nagrywać, montować i wrzcucać na youtube'a :).

W AMA z zeszłego roku napisałeś ze do nagrywana używasz GoPro 4. Czy dalej uzywasz tej kamerki? I ciekaw jestem jakiego programu używasz do montowania filmów. Sam bym się jakiegoś nauczył, ale nie wiem który jest ok.

Bardzo mi się podobają Twoje filmy z serii "Jedzenie w USA". Bylem w USA 11 lat temu i jadłem w restauracji Culver's, która mi bardzo zapadła w pamięć ze wzgledu na fantastycznego kurczaka. Niestety w Kalifornii nie ich lokali :(. Zobacz na tej mapce: https://www.culvers.com/locator/view-all-locations . Może podczas którejś z wycieczek trafisz na tę restaurację i tam wstąpisz. Ciekaw jestem Twojej opinii na temat Culver's.

Pozdrawiam i czekam na kolejne filmiki,

Robert
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sochu: Siema,

dzięki za polecenie lokalu. Gdy go zobaczymy, na pewno wejdę i spróbuję :).

Wciąż używam gopro4, teraz dodatkowo z gimbalem i mikrofonem zewnętrznym, który ma trzy funkcje:
1. ochrona przed wiatrem - zaskakująco dobrze się sprawdza (jeszcze nie mam filmu wrzuconego
  • Odpowiedz
@subox:

Cześć Wiktor,

Jakiś czas temu w tym wątku napisałem do Ciebie, że razem z Żoną chcemy przyjechać do USA i trochę pozwiedzać. W tej chwili mamy już wizy turystyczne do USA i nasz plan na wycieczkę zaczyna się klarować. M.in. chcemy pojeździć trochę po Kalifornii, Utah, Nevadzie i Arizonie, a z racji tego że jesteś „Kaszub w Kalifornii” i Twój kanał na Youtube jest dla Nas szczególną inspiracją do wycieczek mam parę pytań, na które odpowiedzi bardzo pomogą Nam w zorganizowaniu super wycieczki
  • Odpowiedz
@Sochu: Od razu przejdę do odpowiedzi:
1. Na Google maps i czytamy komentarze z trip advisor, Google maps i bookujemy najczęściej w hotels.com bo otrzymuje się promocje od nich : jedenasta noc za średnią kwotę z poprzednich 10 nocy gratis.
Nie robimy wcześniej rezerwacji bo nie jesteśmy pewni, gdzie zajedziemy. Maksymalnie kilka dni wcześniej, ale najczęściej szukamy tego samego dnia lub dzień wcześniej.
Najczęściej motel6 wybieramy to ma mniej więcej wszędzie ten sam standard i nigdy nie mieliśmy tam z niczym problemu.
Jest dużo popularnych sieciówek motelowych, ale motel 6 jest jeden z tańszych, a trzyma jako tako standard.
Gdy przyejchałem do US to firma trzymała mnie przez tydzień w Super 8. Tam mi się dużo bardziej podobało niż w Motel 6, ale są ceny
  • Odpowiedz
subo


@subox:
Cześć,
widzę, że w końcu udało Ci zjeść w Culver's ( ͡ ͜ʖ ͡). Bardzo się cieszę, że Wam smakowało.
Byłem razem z żoną w USA na przełomie kwiecień/maj i też jedliśmy w Cluver's (my akurat jedliśmy w Wisconsin) i niestety mają inne menu niż to w 2006 roku.
  • Odpowiedz