Wpis z mikrobloga

@cezary-adam: poczta pisze tak
Witamy, zagraniczne przesyłki polecone nie są szczegółowo rejestrowane w systemie monitorowania. W systemie wyświetlane są informacje o nadejściu przesyłki do Polski i o dniu doręczenia, bez drogi kierowania. W systemie śledzenia zamieszczony jest status "w transporcie", oznacza to, że przesyłka została już opracowana w rozdzielni i skierowana zgodnie z przeznaczeniem. Termin doręczenia jest szacunkowy i może ulec wydłużeniu.
Proponujemy kontakt z placówką, w której odbierane są przesyłki
@krzych21: ja bym przeszedł się do swojego UP i zapytał czy przypadkiem na mnie coś nie czeka, miał ze sobą dowód osobisty oraz numer przesyłki (w przypadku listu od celników, lub dostarczonej paczki, ale bez pozostawienia awiza w skrzynce)
@krzych21 @cezary-adam widzę, że to spotyka nie tylko mnie, moja przesyłka idzie do mnie już ponad miesiąc, od 21 lipca jest w Polsce i nadal mam status w transporcie, poczta tłumaczy się dokładnie tak samo jak u was powyżej. Szukałam paczki w UP i niestety jej nie ma...nie wiem już jakie podjąć inne kroki by znaleźli paczkę. Mnie już naprawdę nic nie zdziwi. W dniu wczorajszym po tygodniu poszukiwania innej przesyłki również
Allmyhope89 - @krzych21 @cezary-adam widzę, że to spotyka nie tylko mnie, moja przesy...

źródło: comment_Vl2PBbCSReWeabswk0bFrJGNaIWCwcI5.jpg

Pobierz
Nie doszła po około 20 dniach złożyłem reklamacje na bangood , po 1 dniu zaoferowali zwrot kasy lub wysłanie jeszcze raz telefony .Drugi telefon dotarł be problemu