Wpis z mikrobloga

@AssLover: > Szanowni Klienci!

W związku z planowaną aktualizacją sieci Bitcoin, dostępność operacji wpłat, wypłat, handlu oraz dostępnych sald Bitcoin zostanie wyłączona w nocy z 30 na 31 lipca 2017 roku. Środki klientów w walucie Bitcoin będą odpowiednio zabezpieczone w tym okresie. Jeśli dojdzie do podziału Bitcoin na dwie różne waluty, platforma Coinroom wybierze dla tych klientów sieć (walutę), która będzie miała większy udział kopalni ją obsługujących. Planowany termin włączenia dostępności
@mampytanieotak: Liczę, żę wrócimy na poziom 11000 do kilku dni Ja stawiam na 10 dni. (Sądzę, żę w ciągu tych 3-4 dni jeszcze będzie jakiś skok, pewnie jak cena przestanie spadać, to ktoś stwierdzi, że już więcej nie zejdzie i zacznie się kupowanie, chwilowy wzrost napędzi skok) Ale nie wiem, to moje przeczucie.
@Hirvio44: Ja szczerze mówiąc nie wiem, ale czytałam różne antycypacje ludzi, którzy w tym siedzą i mają dobrą pozycję w świecie Bitcoina. No i tak się zastanawiam, czy wartość 50.000 dolarów za jeden to jest jakaś marketingowa mrzonka, myślenie życzeniowe, czy realna perspektywa? Ktoś wspominał, że to ma się wydarzyć relatywnie niedługo.
@krampus0101: Sama nie wiem. Ile przy obecnej wartości wynosi kapitalizacja wszystkich bitcoinów? 42 miliardy dolarów? Na świecie jest trochę ludzi, którzy byliby w stanie wykupić wszystkie dla siebie. Czym to jest wobec potężnych, dojrzałych rynków finansowych? Wobec budżetów ogromnych firm i konglomeratów? Ile ze 3 lata temu zarobił Wallmart? Mi się wydaje, że tutaj wszyscy mogą się jeszcze bardzo, ale to bardzo zdziwić ;p