Wpis z mikrobloga

Myśle nad zakupem TV ~50 cali (może być więcej) i zważywszy ze fullhd mam w 13 calowym kompie, to troche słabo to widze na kilkanaście razy większym ekranie, wiec prawdopodobnie wezme 4k. Poleci ktoś coś i przede wszystkim jak jest z dostępnością filmów w 4k? Myślałem nad netflixem i czasem jakimiś piratem, ale nie widze nic w sieci 4k czy tam ultraHD. Ktoś, coś?

#tv #telewizory #4k #ultrahd #pytaniedoeksperta #zakupy
  • 6
@fordern: Teraz biore ponad 10k, ale wciąż nie lubie przepłacać. Jestem raczej przeciwnikiem piractwa, od kilku lat praktycznie wszystko w kinie, ostatnio kupiłem unlimited (42zł/msc) teraz prawdopodobnie kupie netflixa (52zł za ultrahd/msc) ale jak dzisiaj zobaczyłem tytuł sprzed roku na bluray w 4k (batman vs superman) za 140zł to uważam że kogoś chyba mocno pogrzało. Nie mam problemu, żeby iść 5 razy do kina w miesiącu kupując bilet i popcorn, ale
@Programista7k: Co do piractwa to nie udało się ciągle złamać zabezpieczeń dysków uhd, a więc wszystko co wisi w sieci to albo webripy albo nagrywane jakimiś okrężnymi metodami. Jakkolwiek jeżeli już kupisz ten TV to mogę polecić poszukiwanie filmów na uhd w zagranicznych sklepach. Większość polskich wydań to międzynarodowe płyty, a część chyba nawet nie ukazała się w Polsce mimo posiadania napisów czy tam lektora. Informacje o promocjach oraz polskich wydaniach