Wpis z mikrobloga

@tymtymrymtym: Czytałem, nie czytam tylko nagłówków. Protestowali obywatele a nie politycy i jego słowa wielu uraziło, zgadzam się że to iż nie ma instytucji referendum nie pomaga ale to nie powód żeby sprowadzać wszystkich protestujących do "Totalnej opozycji".
  • Odpowiedz
@PiotreKq: politycy tam grali pierwsze skrzypce. Kukiz sie odnosil wlasnie do nich, bo #!$%@? na ulicach z placzem, a prawda jest taka, ze wlasnie tyle im pozostalo. Jedyne co, to to, ze Prezydent sie wylamal i zawetowal ten syf...
  • Odpowiedz
@tymtymrymtym A poza tym były to słowa mało parlamentarne i po prostu chamskie :)
@000loki Nie łamie prawa ten kto nie ustanowi jakiego prawa a ten kto je łamie, ch*ujowo że nie mamy sprawnego referendum ale to za słaby argument żeby umniejszać tym protestom.
  • Odpowiedz
@PiotreKq: Jakubiak pokazywal palec, bo sie na niego ludzie rzucili. Kukizy jako nieliczne (jeszcze PSL(sic!)) z partii / ruchow politycznych poszli rozmawiac z Dudą o tym co się dzieje. Reszta wolała krzyczeć próżne frazesy na ulicy.
  • Odpowiedz
@PiotreKq: @PiotreKq: ale on nie umniejszal protestom. Tu chodzi o to, ze po prostu Platforma i N to cyniczne #!$%@?. Nie tak dawno przeciez Kopacz w oredziu do narodu mowila to samo co dzis na konferencji Duda, ze wladze obala sie w wyborach, a nie na ulicy. I co? i pierwsi sa, zeby wyciagac ludzi na ulice. To jest obluda naszych #!$%@? politykow, ze wykorzystuja obywateli i pakuja sie swoje
  • Odpowiedz
@PiotreKq: Taka forma wypowiedzi może i nie wypada posłowi jednak dobrze oddaje stan rzeczy, choć biorąć pod uwagę kulture naszych posłów była to wypodwiedź całkiem kulturalna względem innych.
@000loki: I właśnie z braku zrozumienia do czego wymagane jest szersze spojrzenie na problem dyskusja polityczna w tym kraju wygląda jak wygląda.
  • Odpowiedz
@000loki: I dlatego Prezydent zawetował te ustawy? nie! zawetował ze względu na protestujących ludzi i koniec kropka. Na tych demonstracjach były zakazane emblematy partyjne i jeśli nie poszedłeś na protesty bo "za peło.." to współczuję.

Sam bym wyszedl na ulice na protesty, ale tego nie zrobilem bo wiedzialem, ze sluzą tym smierdzielom.


Nie, to w Twoim interesie było żeby te ustawy nie weszły w życie. To że popierasz ten protest nie
  • Odpowiedz
@PiotreKq: nie poszedlem na protesty nie dlatego ze ZA PEŁO, "ZA PEŁO" to #!$%@?. Nie poszedłem na protesty bo wiem, że wykorzystują je partyjniaki. Gdyby ludzie ich przegonili, to chętnie bym tam poszedł, jednak niestety to się nie wydarzyło. Nie pozwolę na to, żeby moja obecność przyczyniła się tym #!$%@? do wzrostu poparcia i tyle.

Jeśli idziesz w tłumie ludzi to warto się rozejrzeć dookoła z kim idziesz i dwa razy
  • Odpowiedz
@PiotreKq: poza tym, serio? Serio warto iść na protest z ludźmi, którzy jeszcze niedawno krzyczeli, że protestami się władzy nie zmienia? Serio uważasz, że oni są uczciwi?
  • Odpowiedz
@000loki: Serio uważasz nadal że protestowali tam sami politycy PO? na Marszu Niepodległości czy podczas innych świąt też są politycy, to znaczy że masz na nie nie chodzić bo

Jeśli idziesz w tłumie ludzi to warto się rozejrzeć dookoła z kim idziesz i dwa razy zastanowić, czy to jest odpowiednie towarzystwo.


Żegnam, masz mentalność na poziomie "O hui, palą się śmietniki na osiedlu... może zająć się od nich mój dom... ale
  • Odpowiedz
@PiotreKq: Nigdzie nie napisałem, że są "sami politycy" nie nadinterpretuj. Na marsz niepodległości też nie chodziłem. Po prostu wiem do czego te marsze są wykorzystane i tyle. Wolę iść do wyborów i w ten sposób #!$%@?ć obecną władzę.

I zwykły Nowak, który głosował za PO mi wcale nie przeszkadza. Uważam, że jako obywatele powinniśmy się trzymać razem, a nie zwalczać. Uważam, że powinniśmy się jednoczyć. Dziś ani Rysiek Petru, ani Schetyna,
  • Odpowiedz