Wpis z mikrobloga

Pieje z tych malolatow, a nawet starych zgredow, tych co robia telefony, graja w gry. Jakim trzeba byc zjebem, zeby zamiast lepiej pograc samemu, ogladac jakiegos lba ktory gra srednio, i co chwila czyta donejt, i #!$%@? swoim gornym odwlokiem w celu pozdrowienia. Te telefony, tez sa takie zalosne. 90% konczy sie po 2-3minutach, gdzie ten do kogo sie dzwoni, domysla sie ze to jakis glupi zart, ale taki streamer moze liczyc na fale XDDDDDDDDDDDDD, solidne lokieto, zadymka fiufiu lub no tak na czacie. A najlepsze omegle: no siema, no siema co tam u Ciebie chcesz kogos pozdrowic? Masz link do streama, no i czasem wyzywanie normalnych ludzi ktorzy tam siedza w celu osiagniecia aplauzu gimnazjalnej gawiedzi. Ja Magicala ogladam dosc dlugo, i u Niego jedyne co przyciaga to ze chyba nie ma takiego #!$%@? jakie wymienilem wyzej, tylko "normalne zycie i bohaterowie ktorzy tam wystepuja. Mimo ze Magical #!$%@? Mnie teraz swoim zachowaniem, to i tak w sumie nie ogladam jego streama dla Niego jak kiedys, tylko dla innych bo teraz jest #!$%@? tłem. W spoilerze niespodzianka dla tych, ktorzy to przeczytali i chcialo im sie to robic, tak jak Mi to pisac.


#danielmagical
  • 15
. Jakim trzeba byc zjebem, zeby zamiast lepiej pograc samemu, ogladac jakiegos lba ktory gra srednio,


@ProwokaacyjnyKebab: juz myslalem, ze sam jestem w takim mysleniu. za czasow quaka ogladalo sie tylko najlepszych zeby zagrania podpatrzec. na reszte nie trcilo sie czasu bo sie samemu katowalo