Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze Po co od razu tak zaczepnie, niegrzecznie? Jestem zniesmaczony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Sam slucham rapu. Ten wpis jest przewrotny. Miał pokazac, że na hip-hop obecnie akceptowalny przez OP-a tez kiedys były pojazdy ignorantow, że to odgapiabie od czarnuchiw. I co? Cos jednak z tego wyszlo. Takjak z innymi, wspomnianymi przez Ciebie gatunkami (tu nawet bardziej). Nie ma wiec co psioczyc na bialych traperow bo to
  • Odpowiedz
@Widzet a to przepraszam bardzo w takim razie. Myślałem, że Twój komentarz był całkiem serio.
Ja w ogóle nie rozumiem tego czepiania się o kopiowanie. Przecież tak można z wszystkim.
  • Odpowiedz
@gybefan: Ekhem Ekhem, w zasadzie cały rock wywodzi sie w dużej mierze z bluesa z delty Missisipi, na początek można podać przykład Elvisa który w praktyce grał czarną muzykę (a jego ogromna popularność wynikała między innymi z tego ze był biały, bo w tamtych czasach w stanach czarni mieli cieżko), kolejny przykład to chociażby The Rolling Stones, gdzie Keith Richards wielokrotnie wspominał, ze Chuck Berry był jego największym idolem, zaś
  • Odpowiedz