Wpis z mikrobloga

Termin spływu wyjaśnił się dzięki mojej lekarskiej wizycie. Ostateczny, nieodwolalny, niezmienny (tym ktorym nie pasuje, przepraszam) tj. 28-30.07 chętnych zapraszam do deklaracji. Chciałabym zrobić rezerwację na kajaki, głównie chodzi mi o kajaki jednoosobowe, bo z nimi czasami bywają problemy. Miejsce Drawsko pomorskie spływa Drawa. #szczecin #kajaki #splyw #piwoszczecin #kajakizkanapka
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@Metsan chcesz płynąć sam czy z kims. 35 zł za kajak za dobę za dwojke. Do tego namiot jakieś 10 zł dojazd wyjdzie jakieś 100-120 zł za weekend. Jeśli jesteś że szczecina to dojazd na miejsce też jest do ogarnięcia z nami
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella Pani Nurtello to ja mam takie zapytania. Jaki dystans robimy? (Jesteśmy chętni na 15-30/dzień). Gdzie to ta noclegownia (Co tam dajo? Sam trawnik, papierzaki i dzień trolla ((oo))) i ten. Start meta, coś ten ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@pan_fenestron to teraz powaznie. Płyniemy tak długo jak damy radę i miesimy się w granicach o których piszesz. Śpimy pod namiotem. Mozna tez ogarnac sobie domek ale wtedy nie ma zabawy. Na terenie jest restauracja gdzie można zjeść domowe obiady, blisko są sklepy. Jakoś nie chce publicznie pisać gdzie dokładnie zaczynamy z obawy przed psycholami.
  • Odpowiedz
@kanapkaznutella dobra to teraz serio. Jestem ciekaw tej inicjatywy. Drawa w tym roku oplywans 2 razy Ale z chęcią Was poznam/y. Stanę na uszach żeby być od piątku. Zaklepuje dwójkę(z zaporkami na stopy) nawet gdyby różowa mi odpadła to albo sam w dwójce albo kogoś wezmę z obecnych.
  • Odpowiedz