Wpis z mikrobloga

@pk347 Ja o zupie, Ty o dupie.
@Goofas A co takiego zrobił, że jest ta "beka", bo nie do końca rozumiem? Włamali mu się do samochodu, więc napisał, że zaliczył włam. Rzeczywiście ubaw po pachy.
  • Odpowiedz
Włamali mu się do samochodu, więc napisał, że zaliczył włam. Rzeczywiście ubaw po pachy.


@Venro: matko - napisane jest to dwuznacznie i ktos to pociagnal... Rozrysowac Ci to jeszcze ze strzalkami zebys ogarnal?
  • Odpowiedz
@pk347 Ja to rozumiem, tylko nie pojmuję Twojego spięcia w synapsach, żeby to podciągać jeszcze pod "prawaków", PiS i "podludzi". Dla mnie to objaw jakiejś psychozy.
  • Odpowiedz
@Venro: nie, nie widzę. Polega to zupełnie na tym samym, czyli wyśmiewaniu dziennikarza innej opcji. Zresztą jestem w 100% pewien, że gdyby mi się chciało to bez problemu znalzłbym w twojej historii przykłady niepublicystyczne.
Oh wait w sumie to znalazłem https://www.wykop.pl/wpis/24466935/wpuscic-bydlo-do-telewizji-bekazlewactwa/
bekazlewactwa i nie nazywasz go podczłowiekiem tylko bydłem. Nice. Powtórzę raz jeszcze. Wsadź sobie w dupę tę swoją hipokryzję i przestań zgrywać pajaca, który utrzymuje wysokie standardy.
  • Odpowiedz
@Venro: W sumie to zabawne jak za każdym #!$%@? razem jak prawiczek narzeka na poziom i że nie można się z czegoś naśmiewać, to można wejść w jego historię i w 30s znaleźć przykład tak pięknej hipokryzji.
  • Odpowiedz
W sumie to zabawne jak za każdym #!$%@? razem jak prawiczek narzeka na poziom i że nie można się z czegoś naśmiewać, to można wejść w jego historię i w 30s znaleźć przykład tak pięknej hipokryzji.


@a4z4a4: a ich ukochana Partia to jak robi? Wszystko o co oskarza konkurencje/opozycje to faktycznie powiela z wielokrotniona sila.
  • Odpowiedz
@a4z4a4

przecież ci podałem jako przykład twój własny wysryw xd. Jesteś żałosny.


Nie widzisz różnicy pomiędzy wyśmiewaniem publicystyki politycznej i programu politycznego a powyższym, które jakkolwiek związku z polityką nie ma.

można wejść w jego historię i w 30s znaleźć przykład tak pięknej hipokryzji.


Ty niczego tam nie znalazłeś, bo nawet tak prosta analogia Cię przerosła.
  • Odpowiedz
Nie widzisz różnicy pomiędzy wyśmiewaniem publicystyki politycznej i programu politycznego a powyższym, które jakkolwiek związku z polityką nie ma.


@Venro: dobra widzę, że masz spore problemy ze zrozumieniem. Czy wyśmiewasz jego publicystykę, czy jego ubiór? Nie widziałem w twoim wysrywie nawet zdania komentarza nt. tego co mówił w programie. W jaki sposób to co Michnik ma na stopach jest publicystyką?

Ty niczego tam nie znalazłeś, bo nawet tak prosta analogia Cię
  • Odpowiedz
@a4z4a4

Czy wyśmiewasz jego publicystykę, czy jego ubiór? Nie widziałem w twoim wysrywie nawet zdania komentarza nt. tego co mówił w programie. W jaki sposób to co Michnik ma na stopach jest publicystyką?


Występował w tym programie jako redaktor naczelny Gazety Wyborczej. Program miał oczywiście charakter publicystyczny. Natomiast wpis Gmyza jakkolwiek z polityką związany nie jest. Gdyby Michnik wrzucił taki sam wpis i ktoś go tutaj otagował #bekazlewactwa, #bekazpo, #
  • Odpowiedz
Program miał oczywiście charakter publicystyczny.


@Venro: ale rozumiesz żałosny hipokryto, że w swoim wysrywie nie odnosisz się kompletnie do publicystyki? Skupiasz się wyłącznie na atakowaniu i nazywaniu kogoś bydłem za to jak jest ubrany. Wpis Gmyza jest związny z polityką i publicystyką zupełnie w ten sam sposób. Jest to jego oficjalne i zweryfikowane konto jako pracownika TVP i jego wpis jest zamieszczony jako wpis redaktora TVP.
  • Odpowiedz
@a4z4a4

ale rozumiesz żałosny hipokryto, że w swoim wysrywie nie odnosisz się kompletnie do publicystyki?


Występ Michnika w programie publicystycznym w kapciach to rzecz zupełnie inna od dziennikarza TVP, który wrzuca zdjęcie, że ktoś mu się włamał do samochodu. W tym drugim przypadku wpis nie na jakkolwiek kontekstu politycznego, natomiast Michnik przychodzący do telewizji (lub, co gorsza, do prezydenta) w kapciach już tak. Z Tobą się rozmawia gorzej, niż z ułomnym dzieckiem.
  • Odpowiedz
W tym drugim przypadku wpis nie na jakkolwiek kontekstu politycznego, natomiast Michnik przychodzący do telewizji (lub, co gorsza, do prezydenta) w kapciach już tak


@Venro: Czego nie rozumiesz w wyrażeniu "oficjalne i zweryfikowane konto"? Każdy jego wpis jest związany z polityką i publicystyką przez to kim jest i przez to gdzie swoje wpisy zamieszcza.

Z Tobą się rozmawia gorzej, niż z ułomnym dzieckiem.


@Venro: z pewnością nie gorzej niż z
  • Odpowiedz