Wpis z mikrobloga

@Batoniczny: Nie każdy potrafi sobie poradzić psychicznie z publicznym ośmieszeniem. Seba nie ma łatwej przeszłości, dlatego wydaje mi się, że mogło go to dotknąć.
  • Odpowiedz
@Aeny: nie wybaczam. Nie ma w tym nic złego, zwłaszcza jak takie akcje dzieją się w gronie znajomych. Śmiechu od cholery po przebudzeniu i zobaczeniu kubistycznych bohomazów w lustrze ;]

@Pooodi: dziś ja, jutro ktoś inny. Wyjmij kijek z dupy. Jak ktoś jest sztywnym palem azji i nie ma dystansu do siebie, to go to rusza ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Batoniczny: wyjmij kijek z dupy.

Fajna zabawa. Fajnych masz znajomych - obyś nie był jednym z moich, bo za próbę pomazania mi twarzy dostałbyś klasyczną plombę w dziąsło.

Pewnie masz z 16 lat i nie dorosłeś jeszcze do traktowania znajomych z szacunkiem. Ale nie mi to oceniać - czarno.
  • Odpowiedz
@Batoniczny: nie wiem z kim imprezujesz ale w większości przypadków już bym więcej z tobą nie pił raczej zawsze zasady były dwie - jak ktoś się #!$%@? odstawiamy go w najbliższe miejsce gdzie może spać zregenerować siły,
za jakiekolwiek utrwalanie imprezy( twardego picia ), nagrywanie filmowanie, robienie zdjęć grozi kara śmierci.
  • Odpowiedz