Wpis z mikrobloga

Bardzo ciekawy film.
Kolejny raz się okazało że nasz Danielek lubi gwiazdorzyć, oczywiście naginając przy tym fakty.
Ostatnio też odgrażał się na live, że jak mu ktoś zwróci uwagę w OBI i nie będzie mógł robić tego co chce, to on będzie robił aferę. Internetowy celebryta wyrasta nam na całego.
Robi patologiczne live, a chce być traktowany niczym prezydent USA.
#danielmagical
  • 13
@Frozen100: poważna firma xD szkoda im było 18zł na pierogi a potem nagrywają filmy z "tłumaczeniem" w takim poziomie żeżuncji że muszę się przejść po pokoju xD pomijam już fakt że wszystko wyszło od tego że się nie dogadali z Danielem, nikt mu w hotelu nie powiedział o zniżce. Nie dałem rady obejrzeć do końca bo mi podłogi nie wystarczy
@bet00n: nie, według mnie nikt tu nie ma racji, obie strony się niepotrzebnie przepychają. O ile daniel jest prostym patusem i można mu to wybaczyć to firma powinna dbać o swój wizerunek i nie żałować 18zł na pierogi w sytuacji gdzie jest impreza z udziałem jej partnerów, nie patrząc na to kto te pierogi zjadł. Prawdę mówiąc hotel też mogli mu zafundować bo to są jakieś śmieszne koszta zważywszy na potencjalną
@splesnialakanapkazplecaka: wiesz, koszta moze duże nie są, ale zauważ, ze musieli opłacić tez swoich ludzi wiec grosz do grosza i sie zbiera niezła sumka. Nie bronię żadnej ze stron, jednakże Daniel sieje straszny ferment i juz sie o tym przekonaliśmy nie raz. Jest #!$%@? marionetka i co mu powiesz to on przytaknie. Gocha menelica pijaczka mówi ze seba złodziej? Taaa w sumie ni głupie mamo moj telefon pewnie #!$%@?..