I 16 szans psu w dupe - oczywiście nie będę wylewać tu swoich żali z każdych prób, jedynie opisze ostatnia. Od początku dobieranie zajebiste, gość skład oceniony na 87, połowa gwiazd serie A - standardowo strzela na 1:0 i przez resztę meczu piłka między bramkarzem i obrona( co jest w #!$%@? słabe i za taką grę powinny być raporty dla osób) jednak udało mi się jakoś skleić jedną akcje 1:1, karne i wygrałem uff.. Następny mecz było ciut łatwiej, ale przeciwnik miał również dobry skład. Szybkie 2 bramki ode mnie i rq. 3 mecz powtórka z 1 znów () -jakaś plaga takich zjebow. Ostatni mecz, mówię było już ciężko to gorzej być nie może XD
Taki #!$%@? - 7 Tots z PL, w bramce Curtois który dosłownie wszystko bronił, przeciwnik jedna akcja w 85 minucie, strzał i gol. Już wiedziałem że nie będzie nic z tego i takim wynikiem zakończył się mecz - nawet szczerze nie #!$%@?łem się na to że znów nie mogę grać w LW ( ͡° ͜ʖ ͡°) jedynie tych #!$%@? bym chciał zgłosić, ale się nie da
#fut #fifa17
  • 5
@mirek_januszy: mi zostało 6 prób. Zagrałem 10 razy. Takiego pecha jak w tym tygodniu nie miałem nigdy. Jak na razie wszystkie TOTSY wygrane a tym razem mam problem.

Jak na razie:
3 DC (w finale i półfinale) EA w ramach rekompensaty dało mi paczkę za 7,5k niewymienną xD
3 półfinały
3
ja na szczęście mam to już za sobą. Udało się w 10 próbie dopiero, a w finale na mój biedny skład grali Suarez, Messi, tots Kante, Pogba itd. Jeszcze paru z nich miało dodatkowy boost treningu :D Zastanawia mnie, co tacy ludzie mają w głowach. Skład za grubo ponad 2 miliony, ale jeszcze dojebią srebrne treningi przed meczem :D Ciężki finał, ale zwycięstwo po dogrywce 3-2. Marquinhos jest, ale nie bardzo mam