Wpis z mikrobloga

Przyjechał, nareszcie koniec słuchania muzyki jak gimbus ( ͡ ͜ʖ ͡)
To co ten mały skubaniec wyprawia z 54 Ohmowymi słuchawkami przekracza wszelkie pojęcie, świetny sprzęt.
Także jeśli ktoś wciąż słucha z telefonu i szuka alternatywy, motzno polecam, wart każdej złotówki.
A żeby nie było że tylko chwalę: interfejs zlagowany w #!$%@?, a dotykowe kółko jest delikatnie mówiąc mało intuicyjne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Powyższe wybaczam mu za jakość audio która wciąga nosem każdego smartfona na rynku.

#chwalesie #muzyka #fiio
w.....4 - Przyjechał, nareszcie koniec słuchania muzyki jak gimbus (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
To c...

źródło: comment_7R8nOuq0I8kspriKRcjJSWLFkWuvsD8h.jpg

Pobierz
  • 9
@kemba_kukuczkov: 12+ h

@uabit: moja ocena wynika z tego że poprzednio tych samych słuchawek (Somic V2) użyłem na dwóch pecetach i dwóch smartfonach i na wszystkim grały na pół gwizdka. Fiio #!$%@? w nie takim sygnałem że z głowy nie ma co zbierać ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wilku1984 Ile dałeś? Ja mam M3, najtańszego z rodziny trafiłem a niego szukając odtwarzacza który obsługuje karty pamięci i kurde uwielbiam go. Wcześniej miałem playery Sony, i swojego czasu SansaClip wpadła mi w ręce ale tego małego skurczybyka nic nie przebije. Odtwarza wszystko, bateria trzyma dlugo, jakość dźwięku mistrzostwo.
@JangoFett: 499, taniej nikt nie miał. Boli w portfel jak diabli (,)
Co do dźwięku faktycznie, Fiio zna się na swojej robocie. Z drugiej strony jak patrzę na podejście masy ludzi pt. "2017 a ludzie wciąż używają mp3 do słuchania muzyki" to kokosów pewno nie robią ( ͡° ʖ̯ ͡°)