Wpis z mikrobloga

This was a one-off event for Robert


Tako rzecze Alain Permane. Wczoraj było miło, wszyscy sobie przyjemnie pomarzyliśmy że super by było, żeby Robet zastąpił Palmera, ale czas wrócić na Ziemię.

#f1 #kubica
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@erbo:

"This was a one-off event for Robert. His time with Renault was cut short so abruptly and we perceived such a nice future with him," he said.

"The team was in Valencia testing with Sergey Sirotkin, so it was the perfect opportunity to offer Robert a day in the car and contribute in our way to his recovery."


Do kontekstu tej wypowiedzi? Chyba waćpan kpisz. Zresztą, żeby nie być
  • Odpowiedz
@WilkZWallStreet: Ale ja nie twierdzę, że Kubica nie wsiadł, nie pojechał i że nie jest gościu, a jedynie cytuje Alaina Permane'a próbując ochłodzić atmosferę. Przecież według niektórych wykopków Kubica miał pojechać w Kanadzie XD
  • Odpowiedz
@BluesBeast obie wypowiedzi, jego i Roberta, stonowane i bez szumnych zapowiedzi. I nic w tym dziwnego. Lepiej szykować się krok po kroku, po cichu, bo jak widać jeden test wystarczył, żeby ludzie zwalniali Palmera i wsadzali Kubicę do kokpitu i robili wielki szum.
Coś jest na rzeczy, bo Kubica nieraz podkreślał, że nie wsiadzie do bolidu dla samej przejażdżki, w tym roku zrezygnował z wszystkich startów, a od kilku miesięcy pracuje
  • Odpowiedz
@BluesBeast: Jakby nie było czegoś na rzeczy to by nie testował bolidu, ostatnio zapytany czy jakby miał możliwość przetestowania nowych WRC to powiedział że jak najbardziej ale tylko wtedy jeśli będzie miał możliwość się tym ścigać, myślę że w przypadku F1 jest identycznie.

Ten sezon może nie (chyba że Palmer będzie nadal kaleczył) ale w przyszłym według mnie jak najbardziej zobaczymy Kubicę z powrotem na torze :)
  • Odpowiedz
Do kontekstu tej wypowiedzi? Chyba waćpan kpisz


@BluesBeast: Tak do kontekstu tej wypowiedzi. To raczej ty kpisz jeśli twierdzisz że te dwa zdania mają sens jeśli chodziło mu o "jednorazowy"
  • Odpowiedz
@BluesBeast: Ale co mnie interesuje twój link? Tak się nie tłumaczy tekstów, bo patrzysz na kontekst.
A kontekst jest taki że bardziej pasuje tam znaczenie wyjątkowy, niepowtarzalny,
bo pierwszy raz zawsze jest wyjątkowy, niepowtarzalny i jednorazowy.
  • Odpowiedz