Wpis z mikrobloga

@Cziw: To zależy co rozumiesz przez "coś warte". Ostatnio szukałem podobnego procesora to kupiłem wraz z płytą i 4 GB ram za 80 zł (był to co prawda X2, ale idzie go odblokować do X4 i to miało dla mnie znaczenie). Sprzedający jednak wspominał, że długo kogoś szukał kto to kupi. W sumie kto mógłby chcieć 8 letni procesor?
Wystaw najlepiej na allegro jako aukcje zaczynając od 100 zł - zobaczysz
@saper_vodiczka: Nie porównuje, pisałem o moim przypadku gdzie sprzedający zapewniał że nie ma problemu z odblokowaniem i cache L3. (co wskazywało, że tak naprawdę kupuję coś co jest takie samo jak X4 i byłem tego świadomy, jak i sprzedający - dlatego wyższa cena była). To mogła być solidna podpowiedzieć dla OPa w sprawie wyceny jego procesora, które swoje lata świetności ma już dawno za sobą.
@saper_vodiczka: Jest również aukcja, obecnie stoi 150 zł i kończy się za 4 godziny. Oczywiście życzę OP'owi jak najlepiej, a żeby sprzedało się i za 500 zł, wyszedłem po prostu z założenia że OP już rozejrzał się ile to może się cenić na allegro/olx ale chciał usłyszeć jeszcze opinie/doświadczenia innych.
Nie upieram się przy swoim, ale jednak trzeba pamiętać, że to jest już leciwy procesor i mało kto może go chcieć