Wpis z mikrobloga

@hurtwish: Psiarze gorsi niż koniary. Jak ktoś lubi koty, to z reguły ogląda śmieszne obrazki, filmiki, mówi że jest fanem kotów. Jak ktoś jest pasiarzem/psiarą:

KOTY=GÓWNO! # TYLKOPSY! PSY>KOTY! DURRRRRR!!!

Jak #!$%@? dzieci z autyzmem. xD Jak widać jakie zwierze taki człowiek, bo to nie kotu nie zamyka się morda bez przerwy. ;)
  • Odpowiedz
@hurtwish: Inne ulubione zajęcie kotów to stanie i drapanie drzwi. Gdy podchodzisz żeby go wypuścić patrzy na ciebie i myśli sobie "Otwórz mi drzwi sługo bo nie mam zamiaru nigdzie wychodzić" :) po czym odwraca sie i idzie do domu
  • Odpowiedz
@hurtwish: Bawi mnie to porównywanie dwóch całkowicie różnych zwierząt. Czemu jeszcze nie zaczniecie porównywać psów do świnek morskich? Przecież taki chomik nawet nie bedzie w stanie wytropić zwierzyny w lesie albo wywąchać narkotyków!!!! Albo taka rybka - tego się przecież nawet pogłaskać nie da przeciwieństwie do np takiego psa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
Z psami jak z kobietami jedni lubia silne niezalezne kocice z pazurem a inni spokojne tulasne mile dziewoje :D Takze mile i sluchane pieski i dziewczyny > gulag > koty i twarde babska :p
  • Odpowiedz