Wpis z mikrobloga

Fani Isamu obrażają jego ciężarną ex partnerkę.
Totalna patologia. Wiem, że od osób, które są psychofanami tego youtubera nie można oczekiwać zbyt wiele, ale czy to nie jest już przegięcie? Atakować ciężarną kobietę? W imię czego? Wyświetleń, czy subskrypcji na youtube? Może filmików na nim zawierających granie w gry komputerowe?
Czy to nie jest właśnie ten skrajny obraz patologii w Internecie? To wygląda jak jakaś masowa psychoza.
Kobieta jest młodą matką z drugim dzieckiem w drodze. Właśnie przeżywa rozstanie, co już samo to może być dla niej stresujące, a dodatkowo jeszcze takie coś.
Isamu zamiast zachować się po męsku i wspomóc ciężarną matkę swoich dzieci, urządza sobie kolejną rozgrywkę za pośrednictwem Internetu. Obiecuje dostarczyć jakieś dowody mające ją dyskredytować i pomawia publicznie. Przecież tu chodzi o życie jego nienarodzonego dziecka. Gdyby rzeczywiście był taki w porządku na jakiego próbuje się kreować, to stanąłby w jej obronie i starał się załagodzić sytuacje z uwagi na jej zdrowie i zdrowie tego dziecka.
Jeśli jest taki dobry i pełen dobrej woli niech, to pokaże i zrobić coś w tym kierunku. Jeśli już sprawa ma być wyciągnięta na widok publiczny, to w zaistniałej sytuacji, zamiast oczerniania ciężarnej kobiety, niech przestawi dowody na to, że zapewniał swojemu dziecku godne warunki życia przynajmniej za pomocą środków finansowych. Już nie wspominając o innych ojcowskich obowiązkach. Niech przedstawi dowody na to, że wyraża wolę, aby wziąć odpowiedzialność za swoje, czyny i zadbać o kobietę, która nosi w sobie jego dziecko.
W przeciwnym razie, to ma być człowiek, który śmie nazywać innych patologią?

Powiązane linki:
https://www.wykop.pl/link/3764249/wyznanie-nymfy-na-temat-isamuxpompa-ponizal-grozil-i-szantazowal/
https://www.facebook.com/nymfa.nymfix/?fref=nf

V.....r - Fani Isamu obrażają jego ciężarną ex partnerkę. 
Totalna patologia. Wiem, ...

źródło: comment_dPpcJw6MSwoIc4VGh6nqzizob43BYFgb.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Valder: To jest naprawdę smutne, że te dzieci są tak ślepo zapatrzone w swojego idola, nie mają własnych rozumów tylko myślą i mówią w sposób jaki ich "pan" nauczył ;)
  • Odpowiedz
@Aspen: No właśnie w świetle tego materiału, który wypłynął mamy potwierdzenie jakim on człowiekiem jest. Kwestia tego dlaczego ona z nim była, to już jest materia odrębna. Kobiety czasami potrafią być zakochane i tkwić w związku z alkoholikiem, który je bije, co nie oznacza, że powinniśmy takie coś pochwalać.
  • Odpowiedz
@Valder: Nie wiem, ale mam znajomą która podobnie jak ta typiara wychowywała się bez ojca i jest masa ich podobieństw w ich zachowaniu.

Oczywiście to może być tylko korelacja ale wydaje mi się że osoby bez wzorcu w postaci ojca/matki mają problemy z doborem partnera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz