Wpis z mikrobloga

@20917: można, ale to najnowszy model, ja mówię o poprzednim Retina Macbook Pro (ten co wysłałeś to zresztą nie pro), który ma normalny wejścia - HDMI + 2x mDP/Thunderbolt
  • Odpowiedz
@20917: Korzystam od 2015 na co dzień również do programowania (IntelliJ / xcode/ android studio), podłączony do 2 zewnętrznych monitorów dodatkowo. Jeden z niewielu sprzętów, które mogę z czystym sumieniem polecić, miałem również porównanie z najnowszym Macbookiem, nadal brałbym ten model o którym mówię :).
  • Odpowiedz
@20917: Nie, nic się nie tnie, jeszcze zastanawiam się ostatnio nad dokupieniem karty graficznej na usb do 3ciego monitora (macbook obsługuje tylko do 2 domyślnie). Czy ogarnie po HDMI, w sumei nigdy nie sprawdzałem, ja normalnie podłączam klawiaturę przez USB (a do klawiatury mam podłączoną myszkę, wiec tylko jeden kabel podłączam).
  • Odpowiedz
@20917: Tak, łącznie mam jakby 3 monitory do dyspozycji :). Nie, nie ograniczam się, chociaż wiadomo jak odpalisz symulator np. androida, kilka ide i milion zakładałek to nie zawsze chodzi w 100% płynnie, ale tak przy samym kodzie nie ma mowy o braku płynności. Ja posiadam wersję 512GB, 128gb to za mało, 256 już wystarczająco. Bateria - zależy co robisz i co masz odpalone, przy samym ide, przeglądarce do tych 7-8h
  • Odpowiedz