Wpis z mikrobloga

@jombsik

W sumie OW mnie tak wciągnął, że póki co aż od csa się oderwałem. Serio ciężko znaleźć teraz równie dobrego "shootera" na multi. Co do Paladins nie wypowiem się, nie grałem.
  • Odpowiedz
@jombsik: grałem jakiś czas temu, więc nie wiem jak to teraz wygląda, ale pamiętam że Overwatch podobał mi się bardziej głównie z jednego względu - w czasie gry można było zmieniać postacie na dowolne, czego bardzo brakowało mi w Paladins - czytaj wybierałeś postać i tylko nią grałeś do samego końca, co wg mnie jest #!$%@?. Być może teraz się coś zmieniło, niech ktoś się wypowie.
  • Odpowiedz
@Muko: czemu mamy nie pytać? To chyba logiczne, że zanim wydam pieniądze na OW wole popytać o opinie czy warto wydawać tą kasę czy może jednak Paladins oferuje równie dobrą zabawę za darmo. Co w tym złego? A że będzie darmowy weekend nie wiedziałem, thx.
  • Odpowiedz
Szczerze? Obie gry są fajne, tylko trzeba w nie chwilę pograć. W Paladins gram od jednej z pierwszych wersji (ponad 1,5 roku) i uważałem od tamtej pory że jest dużo lepsza niż OW, bo za free + można tworzyć decki co wpływa na rozgrywkę i dzięki temu 1 czempion może być grany w kilku wariantach (np. Pip jako healer lub flanker). Później kupiłem sobie OW i przez pierwsze kilka godzin się nudziłem
  • Odpowiedz