Wpis z mikrobloga

Bylem w Gruzji i Armenii 11 dni. Podczas pobytu na Kaukazie wydzwonilem i odebralem lacznie 3 minuty 49 sekund polaczen oraz odebralem 2 smsy. Roaming danych wedlug softu mialem caly czas wylaczony. Mniej wiecej w polowie pobytu w Armenii dostalem sms od dzialu wysokiego zuzycia Plusa ze jesli nie zaplace 270 zl to wylacza mi telefon. No i nie zaplacilem, bo niby za co?! Telefon mam w sieci plus zablokowany a po powrocie do Polski na plus online juz nie 270 zl do zaplaty a 385 zl. Po tej blokadzie przeszedlem w tryb samolotowy na terenie Kaukazu. Pytanie do was co to za praktyki? Wczoraj spedzilem godzine na infolinii plusa żadajac od nich bilingu abym wiedzial za co mam zaplacic. Uslyszalem ze go nie dostane bo bedzie dopiero z faktura 5 czerwca. Kpina z klienta, telefon mam na firme place abonamemt w wysokosci 25 zl miesiecznie, nigdy zadnefo opoznienia z platnoscia. Numer jest w plusie od lat 90. Telefon mam od kilku dni zablokowany, nie moge dostac bilingu aby sprawdzic za co te oplaty. Prosze was o porade co robic?! Stacjonarne salony to ponoc miejsca ktore jeszcze mniej moga i nikt mi nie pomoze a w Poznaniu jest tylko jeden salon ma plm Andersa reszta to tylko punkty sprzedazy. Telefon to xiaomi redmi 3s #afera #plus #plusgsm #xiaomi #oszukujo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fichtner: ja wyłączyłem "dane mobilne" tylko guzikiem wyciąganym z belki górnej. Zapomniałem, że Play korzysta z roamingu nawet w PL i mam tę opcję włączoną. Po jakiejś godz za granicą PL dostałem sms, że telefon korzysta z internetu :/ Jestem ciekaw, czy mi coś naliczyli.
Wogóle to możliwe, że telefon ciągnął internet nawet jesli miał wyłączone pobieranie danych komórkowych? tel to XRN3
  • Odpowiedz
nie moge dostac bilingu aby sprawdzic za co te oplaty


@Fichtner: nie ma po zalogowaniu się na swoje konto w plusie wykazu rozmów? co to za XIX wiek? w orange i play to żaden problem, nie wiem jak t-mobile, a plus?
  • Odpowiedz
  • 0
@dzoker nie moge z tego skorzystac poniewaz oplata wynosi 0 zl a ja mam zablokowane konto i nie moge nic kupic pomimo ze ten wykaz kosztuje 0 zl. Tak zostal skonstruowany system, na infolinii tez nie moga mi zrobic dostepu bo mam zablokowane konto. I to slysze w kolko ze mam zaplacic 385 zl i wtedy bede mial dostep.
  • Odpowiedz