Wpis z mikrobloga

@daaniel121: no wjęłm ;c ale każdy mi mówił " jak dwumasa będzie Ci padać to będzie dawać znaki", tja może od tygodnia zacząłem coś czuć, że jest nie tak i myślę " a dobra przy okazji podjade do mechaniora i podpytam" i wyszło, że zapytałem " mogę do Pana podjechać na lawecie" :D
@zmudeg: Wymieniałem w 1.9jtd 115 i nie brakowało mocy, no i aż tak nie rzucało. Bardziej sprzęgło ślizgało niż sama 2masa wyrobiona. No ale co przypadek to inaczej. Z tym brakiem mocy to poszukałbym gdzieś indziej, w końcu co alfa to alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomekg0: ten brak mocy wydaje mi się, że przez to, że nie wysprzęglał do końca. To są moje gdybania na razie. Zobaczymy co powie mi mechanik jak skrzynie mi wyjmie i zobaczy dokładnie co się stało. Może sieje panikę i to pierdółka. Wole być gotowy mentalnie i finansowo na najgorsze.
@tomekg0: miałeś racje :D to było coś innego i tak nieprawdopodobne, że sam nie wierze. Amortyzator mi się wybił z kielicha i spadł na koło. Dlatego czułem brak mocy przy ruszaniu i dlatego tak mi telepał jak #!$%@? xD Fakt zdarł oponę srogo ale wymiana 2 amortyzatorów i jednej opony to koszt 2 i pół raza mniejszy niż dwumasy. Ale dwumase też mi rozebrał i tam wszystko elegancko :)
Sprzeglo mialem robione to wiem jakie sa objawy :p I drobna rada, opony wymieniaj przynajmniej na osi, nie po sztuce :D Ja mam taki problem ze czuje wibracje na 3,4i 5 biegu w przedziale 1.5do 2.2 rpm i jak odpalam i gasze to mi drzwiami telepie. ale to moze kiedys tam zrobie xD