Wpis z mikrobloga

Oglądałem wczoraj stream #mahonek, przez większość streamu było zabawnie, ale za to co się stało pod koniec szanuje go jeszcze bardziej. Jak powiedział o tym, że mimo pracy za niską pensje nie rzuci jej na rzecz utrzymywania się ze streamów bo wie, że kiedyś jego hype przeminie i zostanie z niczym. Skończył się stream, wchodzę poczytać co tam u #danielmagical a ten gruby jełop co ostatnio pracował z 2 lata temu chce rozwalać nową szafę z donejtów, ręce opadają... Mam głęboką nadzieję, że po skoku donejtów podczas rozwalania tej szafy źródełko przeschnie na tyle, żeby w końcu się ogarnął.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seoo92: Sam wyżej stawiam Mahonka nad Daniela, bo jest po prostu śmieszny i bardziej przyziemny, Daniel jest zabawny jak numery wycinane w gimnazjum
  • Odpowiedz
@qdynek: to samo można powiedzieć o śmiesznych telefonach i omegle wałkowanych poraz 1000, które są już tak zabawne jak premium konto na wykopie albo usuń konto. każdy ogląda co lubi i nie trzeba wycierać sobie dupy gimnazjum.
  • Odpowiedz
@saske: "nieprzemyślaną wcześniej" skoro byłaby NIEprzemyślana to byśmy o niej nie wiedzieli xD A co do odruchów emocjonalnych to przykładem może być kłótnia z Gochaballem i jej uderzenie xD
  • Odpowiedz
@Na_chlodno: a czy to że o niej wiemy znaczy że magical ją przemyślał? do tego nie kierowałbym się ankietą, bo z tego co widać plakat już był gotowy wcześniej, wiec decyzja tez musiała zapaść wcześniej.
  • Odpowiedz
@saske: Widzisz ludzie z wykopu widza patologię i się śmieją a innym by to uwłaczało, mi obaj dostarczają rozrywki ale i tak wolę mahonka, daniel to mistrz jednej akcji z remontem
  • Odpowiedz
@Seoo92: Wczoraj oglądałem mahonka i przez jakieś 70% streama śmiałem się jak #!$%@?, oglądając magicala może raz na jakiś czas się uśmiechne pod nosem, a dymy takie jak walenie szawki na suke to #!$%@? a nie dymy, a jeszcze zanim to #!$%@? to zaśpiewa sobie za to z 1500zł, tak jak za rozwalanie łóżka, czy palenie koszulki.
  • Odpowiedz