Wpis z mikrobloga

Oświećcie mnie proszę. Cała Polska zna nagranie (a YouTube pęka w szwach), w którym OBIE STRONY rozmowy mówią, że doszło do gwałtu- jeśli ktoś jeszcze tego nie widział to proszę sprawdzić ostatnie odkrycie że M.S. słyszy że Magda mówi że została zgwałcona i sam to powtarza ("Zgwałcili ją") szeptem do M-kusa: https://www.wykop.pl/wpis/24110831/dowod-na-to-ze-panowie-w-trakcie-rozmowy-uslyszeli/ Śledczy mają te nagrania do dyspozycji od tylu dni i nawet się na ich temat NIE ZAJĄKNĄ, a mili dziennikarze o to nie pytają. Sielanka.

Więc o co tu biega? Bo ja rozumiem, że dla dobra śledztwa nie mówi się o nieznanych, zakulisowych ustaleniach, ale nie pojmuję dlaczego tematem ABSOLUTNEGO TABU jest to co setki tysięcy ludzi mogą sami usłyszeć z tych nagrań. Filmy z nimi na YouTube mają setki tysięcy odsłon.

Czy to jest zamiatanie pod dywan level hardcore, tzn. na tzw. bezczela? Typu "my o żadnych nagraniach nie wiemy i co nam zrobicie"?

#magdazuk #magdalenazuk #magdazuknowe #wykopcsi #polska
  • 11
@Preda_tor_v: No właśnie. Bo nawet jakby nie chcieli mówić o szczegółach to przynajmniej powinniśmy choć raz usłyszeć, że analizują te nagrania, wcale nie mniej poważnie niż zapisy CVR ze Smoleńska, bo to jest oficjalne śledztwo w kierunku podejrzenia morderstwa. Więc jak nic LK KGP lub Instytut Sehna. A tego ze strony państwowych służb jeszcze ANI RAZ nie usłyszeliśmy, a żaden dziennikarz ani raz ich o to nie zapytał. Powiem językiem Faktu:
@ToTylkoPajonk @Preda_tor_v: Jeśli te wypowiedzi z nagrań nie zostaną uwzględnione w śledztwie, to każdy zwykły obywatel może oficjalnie zgłosić do Prokuratury doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa i powołać się na konkretne fragmenty rozmowy - wtedy będą musieli się do tego odnieść.
@gigaset: a wiadomo, czy mają swoje tłumaczenie dialogu arabskiego? Jeżeli tak to musieli analizować nagranie.

Jak dla mnie powinni wytoczyć najlepszy sprzęcior audio/wideo. Przeanalizować całe pasmo. Również przeanalizować wideo (podbić kolory, skorelować wypowiadane słowa z gestami). Zatrudnić do tego psychologów, behawiorystów, informatyków.

Materiału jest sporo. Dużo można z niego wywnioskować.

Jednak tempo rozwoju sytuacji faktycznie wskazuje na to, że sprawa może być zamiatana pod dywan. Może dwie strony zdecydowały się na
@stilewski: Problem w tym, że jak dotąd wszyscy ci co analizowali teksty arabskie jednocześnie byli kompletnie głusi na teksty polskie padające w tym samym czasie. Arabski spec w tefałenie pięknie usłyszał co Mahmud mówi przez cały film po arabsku, ale że na końcu mówi KRYSTALICZNIE WYRAŹNIE "No a teraz #!$%@? się" już nie usłyszał w ogóle. Ciekawe, nieprawdaż?
@gigaset: Tam jest więcej tego, wydaje mi się, już oczywistego. Nie tylko to na końcu, ale też "zgwałcili mnie", "zaraz wejdzie cały", odgłos z chaturbate itp.

To jest k.... śmieszne, że to wszystko jest znajdowane przez Mireczków z przysłowiowej piwnicy a nie przez organy państwowe.
@stilewski: Ilość tekstów w nagraniu jest wprost OSZAŁAMIAJĄCA. Pracowałem dzisiaj nad jednym, w międzyczasie w jego tle w trakcie odszumiania wyszły dwa kolejne. Dlatego jest niepojęte że tylko Internet się tym zajmuje bo tam jest kopalnia wiedzy i to powinno od dawna być profesjonalnie badane.