Wpis z mikrobloga

@thewickerman88:
Słyszałem że te Pure Boosty 2017 są średnio wygodne :/
Co do podeszwy to się nie rozleci, tylko będzie się brudzić mocno, ale da radę to ogarnąć.

Jak masz możliwość to poszukaj Ultra Boostów, bo są wygodniejsze ;)
  • Odpowiedz
@thewickerman88: @masiej @Maciek1422 Jestem w posiadaniu tego buciwa w czarno-białej kolorystyce którą widać po prawej stronie na zdjęciu u ciebie, okazyjnie kupionego za 280zł i mogę powiedzieć, że jest całkiem wygodny wbrew wielu opiniom. Mam je zaledwie tydzień, ale na temat brudzenia się można powiedzieć to samo co na temat każdych "gołych" boostów - z czasem przy samej podeszwie zapewne zżółkną, a konkretniej ubrudzony bardzo ciężko doprowadzić do 100% czystości ze
ZoNKeR - @thewickerman88: @masiej @Maciek1422 Jestem w posiadaniu tego buciwa w czarn...
  • Odpowiedz
@ZoNKeR:
No za taką cenę to grzech nie brać faktycznie :)
Ale jak byś miał dać retail czyli 549zł to warto by było? Wydaje mi się że nie do końca ale może się mylę ;)
No ale za 3 stówki też bym brał.
  • Odpowiedz
@Maciek1422: 550zł to naprawdę sporo, a za niewiele więcej można już mieć praktycznie każde UB, pomijając jakieś colabo i inne limitowane wydania. Niedawno multicolory z adidasa można było mieć za 600zł, bo były to jedyne UB na jakie wchodził kupon od bardzo dawna. A jeżeli wychaczy się jakieś sensowne CW z outletu za śmieszną cenę to sens kupna takich pure boostów faktycznie spada. Ale nadal sądzę, że jest to fajny model,
  • Odpowiedz
@ZoNKeR:
Nawet nie przypominaj o tych multicolorach, widziałem je na stronie, ale nie wiedziałem wtedy jeszcze o kodzie, a 849zł to trochę sporo. 2 dni po tym zobaczyłem, że jest na nie kod... A to właściwie jedyne UB 3.0 które mi się podobają, także mega żałuję bo na pewno bym je wziął :/ A tak pozostaje mi nadal polować na 2.0, chyba że skuszę się na eqt 93/17, słyszałem że są
  • Odpowiedz
@ZoNKeR: dzięki za obszerny opis, właśnie je kupiłem. Mam nadzieję że rozmiar będzie pasował jak dojdą (niby mam xprl czarne, jesli rozmiarówka jest taka sama to będzie ok).
Najbardziej zależało mi właśnie na kolorze-czerwień czy bordo to to czego szukałem.
Na butach sportowych się kompletnie nie znam, jeszcze dwa lata temu nie miałem żadnej pary. Teraz mam jakieś NB, air maxy,roshe, xprl, niedługo boosty. Na jesień pewnie kupię jeszcze gel lyte
  • Odpowiedz