Wpis z mikrobloga

Mirki, jak to jest z tym zwolnieniem lekarskim i maturą? Dostałem gorączki, mam całe gardło zdarte i ropny katar, nie wiem czy nafaszerować się fervexem i siedzieć w łóżku licząc, że jutro będzie lepiej, czy rzeczywiście iść do lekarza.
#matura
  • 20
  • Odpowiedz
@Papja: Z biologią to bym poszedł do lekarza i zwolnienie do szkoły. Napiszesz w czerwcu, świadectwo dostaniesz tak samo :)
Tyle, że do lekarza może jutro rano, jeśli będziesz się źle czuł, aby zwolnienie do szkoły dość szybko dostarczyć.
  • Odpowiedz
@Dpdp no podstawa, nie udało mi się w piątek dotrzeć xD http://www.wykop.pl/wpis/23871523
W sumie dalej czekam na decyzję z OKE, ale wg dyrektora marne szanse żeby odmówili, bo jeśli by mieli odmówić to już by odmowa była xD w sumie mam jeszcze nadzieję że jakimś cudem będę mogła to pisać tu a nie w Jaworznie, ale cuda się raczej nie zdarzają.

  • Odpowiedz
@Rosanemable: Głupie jest to, że nieobecni nawet ze swojej winy na jednym nie mogą w sierpniu :D
Ja podlegam pod OKE Kraków, ale nauczyciele mówili coś, że zwykle czerwiec jest też w Lublinie(też daleko, ale bliżej), wiec może coś innego niż Jaworzno się trafi
  • Odpowiedz
@Dpdp dyrcio godoł że Jaworzno i uj, inaczej nie ma szans, ale mam jakieś nadzieje ze będę pisać u mnie przez to że mam dostosowania xD (osobna sala, bez reszty zdających) i stwierdzą "a pisz se to tam, bo nam się nie chce osobnej sali organizować" xD
  • Odpowiedz