Wpis z mikrobloga

@OstrzeSprawiedliwosci: jestem w robocie cholera. Coś nowego wyszło? Będę srogo zawiedziony jak prokuratura się tym nie zajmie profesjonalnie. Obstawiam ze będzie problem ze sprowadzeniem zwłok a jak już będą na miejscu to nikt nie będzie szukał. Wszystko zamiotą pod dywan.
  • Odpowiedz
@OstrzeSprawiedliwosci: Że leżała to mam tego świadomość, niektóre substancje psychoaktywne rozkładają się w organiźmie człowieka już po kilku godzinach (nawet w organiźmie martwej osoby), niektóre zostają na dłużej. Trudno mi powiedzieć czym mogli ją odużyć, a także na jak długo ta substancja mogła się utrzymac. Nie mam żadnych szczególnych wniosków, które mogłyby wnieść coś nowego do sprawy ale śledzę ją uważnie z nadzieją, że wyjaśni się to i dojdziecie prawdy.
Jeśli
  • Odpowiedz
@OstrzeSprawiedliwosci: Swoją drogą odwalasz kawał naprawde dobrej roboty i zarejestrowałam się właśnie ze względu na tę sprawę. Mam nadzieję, że to co robisz pomoże w zakończeniu tej sprawy jakoś. Życia jej to nie zwróci oczywiście ale może zapobiec podobnym wydarzeniom
  • Odpowiedz