Wpis z mikrobloga

@ms93 Szwarczyńska Grażyna, lek. stomatolog. polecam, ale zadzwoń wpierw, bo nie wiem, czy w czasie jednej wizyty to robi. Sam robiłem u niej ostatnio kanałowo i nie dość, że tanio, to pełna profeska.

aleja Grunwaldzka 102, 80-001 Gdańsk
@Zibi23: a ile to jest tanio? :D

@ms93: musisz liczyć się z tym, że ząbek może być kłopotliwy i anatomia może popsuć plany jednowizytowego leczenia :< czasem się zdarza
gdziekolwiek nie pójdziesz dzwoń wcześniej bo potrzebna będzie rezerwacja dłuższej wizyty
@parasolki chciała 250zł, jednak ja gapa miałem przy sobie tylko 200 i powiedziałem, że podejdę tylko do bankomatu i wypłacę. powiedziała, że nie trzeba. to mówię, że dopłacę przy kolejnej wizycie, a ona do mnie żebym zapomniał o sprawie :) zapewne ze względu na to, że cała rodzina do niej chodzi, ale 250 zł to i tak nie wydaje mi się, żeby była wysoka cena.
@parasolki: mieszka obok mnie, autkiem fajnym jeździ, więc raczej nie narzeka na to, że za mało bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w pełnie prywatnie. Było robione zdjęcie prawie po sąsiedzku, bo na partyzantów i ze zdjęciem wróciłem. Ząb śmiga i co najważniejsze już nie boli ( )