Wpis z mikrobloga

ja #!$%@?ę, nagle tyle wpisów że oglądali ten film, jakby nie mogli po ludzku w 1080p i bez reklam ściągnąć xD beka że komuś chce się męczyć z tym filmem na tvnie
#interstellar
  • 21
  • Odpowiedz
O gurwa, obejrzałam na 55" zamiast na moim 5-calowym laptopie. Akurat byłam w odwiedzinach u siostry i mogłam obejrzeć film w dobrej jakości na dużym ekranie. Z przerwą na spacer z psem, kanapki, lody i robienie herbatki. Szkalujcie mnie motzno.
  • Odpowiedz
@lolikon O JAKI JESTEM WIELCE HARDKOROWY KINOMAN TYLKO FILMY BEZ REKLAM W 2137K

Mianujesz mnie plebsem, bo obejrzałam film w telewizji? XDD Ja #!$%@?, jestem marną plebejuszką 480p, a tutaj mamy patrycjusza w 4K.
  • Odpowiedz
@kedi: nie, ale sugerujesz swoją głupotą że filmu z neta nie obejrzysz na tv xD a plebejusze oglądają 3h filmy w polskiej komercyjnej telewizji... to wręcz zakrawa o masochizm
  • Odpowiedz
@lolikon nic takiego nie sugerowałam, masz problemy z interpretacją krótkich form wypowiedzi na stronie ze śmiesznym obrazkami. Szczerze doceniam Twoje starania żeby mi dosrać i udowodnić głupotę, bo w piątkowy wieczór obejrzałam film w telewizji. Ale ostatecznie to Ty wychodzisz na oszołoma, a ja po seansie poczytam sobie o zagadnieniach poruszanych w filmie i zastanowię się gdzie podziałam "Krótką historię czasu", bo film to dobry powód żeby odświeżyć lekturę.
  • Odpowiedz
O gurwa, obejrzałam na 55" zamiast na moim 5-calowym laptopie.


@kedi: a co to #!$%@? jest? Sugerujesz że alternatywą do oglądania na tv jest 5-calowy laptop (#!$%@? że mój telefon tyle ma). Nie chce mi się już dyskutować xD #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
@lolikon próbujesz się bronić rękami, nogami i tagami, ale Ci nie wychodzi.

Może się nie domyśliłeś, ale to 5 cali to była hiperbola, środek stylistyczny, chciałam podkreślić różnicę pomiędzy oglądaniem czegokolwiek na dużym i małym ekranie.

Co do głównej myśli: normalnie mam dwa wyjścia. Laptop lat 10 i telefon. Dziś miałam możliwość obejrzenia fajerwerkowego filmu na dużym ekranie i było fajnie, a Ty się #!$%@?, bo... W sumie to dlaczego tak się
  • Odpowiedz
  • 1
@kedi w sumie nie mam nic do oglądania filmów z reklamami, nawet lektora bym przebolał, bo żona lubi filmy z lektorem
Ale ile trwał Interstellar w tym przypadku? To długi film. Titanic był rozbity na dwie części przez Polsat, bo nikt by 5 godzin nie wysiedział xD
  • Odpowiedz
@lolikon aż tak Cię boli to, że ktoś obejrzał sobie film w telewizji? xD leciał to sobie włączyli, w trakcie przerw na reklamy czymś się zajęli. Włączyli telewizor i oglądali bo taką mieli chęć. Jak komuś chce się siku to idzie do łazienka, jak komuś chce się obejrzeć film w telewizji to włącza telewizor i ogląda, tak działa wolny rynek.
Nie każdy jak ogląda film to spina dupsko.
  • Odpowiedz