Wpis z mikrobloga

@TheArt: Jakieś 5 lat temu się opłacało - wtedy były kupony typu 5000pkt za wydanie 50zł w Realu, co dawało drugie zakupy gratis.
  • Odpowiedz
@TheArt: Jakieś 10 lat temu założyłem u nich konto, do dnia dzisiejszego nic nie dostałem za te ich punkty.
Regularnie usuwają wszystkie punkty swoim użytkownikom.
Niech giną
  • Odpowiedz
Nie warto, zanim uzbierasz coś sensownego to Ci je usuną z konta :D


@William_Adama @TheArt: Nie wiem jak w PL ale w DE warto. Przez 1,5 roku zbierania odebrałem juz 3 "nagrody" Serwis obiadowy z porcelany,sztućce WMF i robot kuchenny Philips.
  • Odpowiedz
@TheArt: sam program jest dość słaby, zwyczajowo masz 1 punkt za 1 zł wydane u partnera, a wiadomo przelicznik jest 1000 pkt to 10 zł (które można wydać na te ich nagrody rzeczowe lub rozsądniej na paliwo bp, doładowania orange czy kupony do pizza portal, zakupy w psb...

ale jak już wspominałem cashback 10 zł za wydanie 1000 zł to zaledwie 1%

obecnie jest coraz mniej sensownych kuponów, choć czasem się
  • Odpowiedz
@TheArt: warto jesli masz sluzbowe auto i firma stawia tankowanie na BP ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem za te punkty mozna isc do multikina czy doladowac prepaida w orange. Do groupona bardziej oplaca sie planetplus cashback i kod na 15% czesto podawany na pepper.pl
  • Odpowiedz
@TheArt: wg mnie opłaca się jak korzystasz regularnie z premiowanych usług, masz np. rachunki z orange czy usługi bankowe bzwbk/mbank, wtedy co miesiac punkty same wpadają, a tak tylko za pojedyncze zakupy to raczej średni biznes
  • Odpowiedz
@TheArt: teraz to gówno warte, od biedy jeszcze było jak punkty łapało się na allegro i można było wydać w realu a teraz zanim się na coś nazbiera to usunął
  • Odpowiedz