Wpis z mikrobloga

Wy macie #!$%@? w ten serwer czy jak? @WykopOTS
- mial byc exp wiekszy "no kiedys tam bedzie"
- mial byc wiekszy loot "no kiedys tam bedzie"
- 10 dni wprowadzacie skrypta na warmoda ktory powinien byc dawno na tescie dodanym jak mozna zrobic otsa bez warmoda gdzie to jest przekopiowanie kilku skryptow
- system fragow totalnie nie przerobiony mimo ze gracze pisza o tym pierwszego dnia, a jest to pozmienianie kilku cyferek w pliku
- odpowiedzieliscie na 2 z 30~ propozycji na forum i zero komunikacji ze strony administracji
- casta wylaczyliscie po 2 dniach i do dzisiaj nie dziala...
- jedyny jaki event był 10 dni od startu servera to łowienie ryb XD gdzie nagrody rozdaliscie po ponad 24h
- 4 dni temu zglosilem typa na cavebocie, gra sobie do dzisiaj http://wykopots.pl/?subtopic=forum&action=show_thread&id=258

Juz nawet nie komentuje tego ze 4 dni wam zajelo rozdanie nagrod za wbicie 100 poziomu gdy juz na 150 bylismy...
wtf? szybko sie znudzilo wam :D
#wykopots
  • 23
  • Odpowiedz
@kitz: Niestety.. prawda jest taka że Geronek zamiast cokolwiek robić to expi całe noce, Marvin ciągle tylko gada że na niczym się nie zna i lata po depo z nickiem: nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, Zykythic natomiast tpował ludzi na questa i stracił uprawnienia a niejaki GM Wiesiu wchodzi na serwer raz w tygodniu i nieogarnia całej sytuacji.
Z całym bałaganem zostaje GM Roman który nie jest w stanie zrobić
  • Odpowiedz
@kitz:

jedyny jaki event był 10 dni od startu servera to łowienie ryb XD gdzie nagrody rozdaliscie po ponad 24h


No nie bardzo. Nagrody dla top 3 do dzis nie są rozdane ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet nie wiadomo co to za nagroda (podobno cos na co mamy czekac do konca tygodnia). Mogliby chociaż dać te obiecane punkty za ktore mozna kupic skiny - ktore mielismy
  • Odpowiedz
@WykopOTS: zapowiedz zmian, stary typ expi na bocie 4 dni nie wiem co mam jeszcze zrobic marnuje czas latam i go nagrywam zeby wam wrzucic i ulatwic a nikt nie wejdzie na konto i nie kliknie ban bo pozostali gmi poza romanem wola sobie expic :D
  • Odpowiedz
A knighta też możecie poprawić bo to żal dmg walić za 3 i za 4 w dragona na skillach 80 i heroic axem. Żałuję że zrobiłem knighta bo to strata czasu aktualnie.
  • Odpowiedz
A knighta też możecie poprawić bo to żal dmg walić za 3 i za 4 w dragona na skillach 80 i heroic axem. Żałuję że zrobiłem knighta bo to strata czasu aktualnie.


@jestemhaxem: potwierdzam, bardzo słabo gra się knightem, nie jestem jedyny, a na forum bardzo dużo osób porusza ten problem. @WykopOTS czy zamierzacie też zbalansować knighta?
  • Odpowiedz
@WykopOTS: Najlepiej jakbyście walneli opłatę typu 5-10 zł na miesiąc za grę i byłby spokój, komuś by zaczęło zależeć żeby się nad tym pochylić, a wy sami przynajmniej jakieś drobniaki byście mieli za poświęcony czas.
  • Odpowiedz
@WykopOTS: Zapowiedź zmian? Może napisz na mirkoblogu wpis, że jak będzie 1000 plusów to zapowiecie, zapowiadane wcześniej zmiany.

@kitz: Przecież dzieciaki dostały pozwolenie i teraz srają pod siebie, bo poradniki na google nie mówią nic więcej niż jak założyć serwer.
  • Odpowiedz