Wpis z mikrobloga

Mam pytanie odnośnie wypłacania pieniędzy. Czy po zleceniu wypłaty saldo konta powinno mi od razu spaść, czy dopiero jak przelew zostanie zaakceptowany? Pytam bo niby zleciłem przelew w jednym okienku i zlecenie zostało przyjęte, a po odświeżeniu w drugim okienku musiałem się ponownie zalogować, bo sesja wygasła - i teraz nie wiem czy to przyjęli, czy nie (stan konta się nie zmienił)
#pinnacle #bukmacherka
  • 8
  • Odpowiedz
@WbijBORDO: @Krx_S: a teraz otrzymuję informację:
Please note that no Bank Wire, China Banking, Credit Card, China Debit Card, E-Cheque, EcoPayz, EntroPay, iDebit, INSTADEBIT, Instant Bank Wire, Instant Banking, Maestro/Delta, Moneta, Moneybookers, Moneybookers DD, NETELLER, NETELLER (1-PAY), Paysafecard, PinPay Deposits, PinPay Withdrawals, POLi, Przelewy24, QIWI Wallet, RPN, E-Payment, SDPay Mobile, SDPay WeChat, Skrill 1-Tap, Sofortüberweisung, Trustly, Visa Electron, Webmoney withdrawals are accepted for your account.
  • Odpowiedz
@aaaaaaaaaa Musisz sie zweryfikowac.
Najpierw wysylasz im skan dowodu z dwoch stron i czekasz 2dni. Potem poprosza Ci o dokument potiwerdzajacy adres. Najlepiej podeslac jakies potwierdzenie przelewu z banku w PDF, nie starsze niz 3 miesiaca. Jak bedzie OK to po nie calych 2 dniach pieniadze masz na koncie w banku.
  • Odpowiedz