Wpis z mikrobloga

#xiaomi #xiaomiyi #xiaomiforsale #telefony #komrki #gsm
Mam dylemat jaki telefon wybrać do +- 800 zł, dodam, że telefon dla mamy...
Zamawiałem na allegro Xiaomi redmi 4 pro (3/32gb) ale po 35 dniach niby paczka zaginęła i nie chcę tego powtarzać,
Xiaomi Redmi 4 Prime
xiaomi redmi 4 pro
xiaomi redmi 4x
a może coś innego polecicie ?
i pytanie, czy zamawiać na allegro (z Polski i krótkim czasem dostawy) czy zamawiać z Chin ?
  • 11
@3330235: Redmi 4 pro lub Redmi note 4X. Skąd zamawiać to już należy do ciebie, bo na allegro większość telefonów i tak ma gwarancję w Chinach - tam zazwyczaj taniej, a wysyłka kurierem w tydzień może być. Tylko musisz jeszcze ewentualny VAT doliczyć. Jak się zdecydujesz na zakup z Chin to sprawdź na #chinskiekody promocje, plac PayPal lub kartą i czekaj na dostawę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rybak_fischermann: właśnie mam dylemat, niby jest kilka Januszy którzy wysyłają prosto z Polski w kilka dni, a z Chin boję się, że znowu półtora miesiąca będę czekał + mogą doliczyć cło :( wiem już, że wybiorę redmi 4 pro
@3330235: jeśli znajdziesz kogoś, kto jest sprawdzony i wysyła z Polski to ok. Jeśli 5,5 cala jest ok (naprawdę niewielka różnica), to kup po prostu w Proline, Media Expert itp. Redmi Note 4 - jest za 859 zł - masz od ręki i 2 lata gwarancji w Polsce. Jak dla mamy możesz jeszcze rozważyć Redmi 4A.
W zamawianiu z Chin nie ma nic strasznego - można dopłacić kilka $ za kuriera,
@3330235: Ja ostatnio dla mamy zamówiłem ZUK Z2, wgrałem Global Rom by Franko. Śmiga szybko, dużo miejsca, ekran 5''. Biały jest teraz za około 700zl. Zamawiałem na dealextreme. Priority Mail. Obyło się bez VATu. Na banggood jest w podobnej cenie.