Wpis z mikrobloga

Ej Mirki, kupiłem se w końcu dysk twardy, wogle polecam bo chyba najtańsze od conajmiej roku czyli 217zl (komputronik, x-kom 219 bodaj) ofc WD 1tb 7200rpm. I podłączyłem tylko jest problem bo nie mam żadnych śrubek mocujących na chwile obecna i myślałem jak tu wykombinować żeby się nic nie stało temu dysku. Chce położyć zatem go na samym dole tam gdzie dyski się trzyma ale żeby sobie leżał i teraz nie wiem czy mogę go położyć etykieta do spodu czy nic nie będzie jak odwrotnie dam, albo wygodniej bo strona od płytki krzemowej. Jakieś pomysły? Etykieta do dołu wystarczy na minimum bezpieczeństwa zanim zdobędę srubki? #pcmasterrace #dyski
  • 37
  • Odpowiedz
c WD 1tb 7200rpm. I podłączyłem tylko jest problem bo nie mam żadnych śrubek mocujących na chwile obecna i myślałem jak tu wykombinować żeby się nic nie stało temu dysku. Chce położyć zatem go na samym dole tam gdzie dyski się trzyma ale żeby


@goodidea: podłóż opakowanie po płycie CD :) i kładź normalnie nalepka do góry
  • Odpowiedz
@TrueSlav: tzn nie wiem czy dobrze rozumiem bo jest miejsce gdzie się niby wkłada i przykręca śrubki ale te miejsca są za szerokie i musiałbym dysk w powietrzu trzymać żeby przykręcić. A kupowana buda normalnie z xkomu
  • Odpowiedz