Wpis z mikrobloga

Cześć
Konto tutaj mam od chyba ponad roku, głównie dla ,,trybu nocnego", bardzo rzadko się udzielam i mało wykopuję, raczej czytam artykuły i wracam do swoich zajęć, ale ostatnio dzieję się tutaj coś co sprawiło że z zażenowania już sam spacer po pokoju nie pomagał i musiałem przejść na Hel, a mieszkam na południu Polski.

O czym chcę powiedzieć, o danielku magicznym a jakże i o tej hipokryzji która tutaj panuje.

W jednym ze znalezisk napisałem posta w którym wyrażam swoją opinię, postanowię ją powtórzyć.

Nie interesuje mnie kto i dlaczego nakręcił ten cały hype na wkopie związany z magicalem, jeżeli większość z Was chce promować takich ludzi to Wasza sprawa, ten portal udowadniał że przyjmie każdą kupę jaką w niego wrzucicie.
Ale na litość boską, to całe zamykanie kanałów typu Rafonix, Meduza, Isamu, może i słuszne ale nazwijmy to #!$%@? po imieniu, Wy nie działacie w imię obrony naszych dzieci przed takimi typami, nie czyścicie YouTuba, WY ZAMYKACIE I INTERESUJECIE SIĘ TYLKO ,,TWÓRCAMI" którzy krzywo spojrzeli, albo raczyli powiedzieć coś nie tak na Waszego bożka.
Odkąd zacząłem te wykopy oglądać, mój YouTube zasypany jest taką falą gówna w polecanych dla mnie że muszę założyć nowe konto, wśród polecanych poza wyżej wymienionymi ludźmi, pojawiają się jakieś inne i co ciekawe #!$%@? gorsze i grożące większym rakiem kreatury.

Wracając do Waszej hipokryzji, to wklejacie linki do jakichś shotów sprzed roku czy tam dwóch lat, gdzie wyraźnie jest pokazane, delikatnie mówiąc, brzydkie zachowanie ,,wrogów" Waszego ulubionego YouTubera, ale nie widzę żadnego znaleziska o tym że sam magiczny_daniel się tak samo zachowuje, dlaczego? Czyżby był krystalicznie czysty jak woda źródlana..... Ni #!$%@?, poświęciłem dzisiaj swój cenny czas i zdrowie psychiczne, aby przybliżyć Wam czym jest Wasz bohater (bohater #!$%@?...).
Lecę i wklejam linki:
1.Daniel rzuca krzesłem
2. Chyba włściciele mieszkania z polciją u Danielka
3. Palą perukę w mieszkaniu
4. Palą firanę w mieszkaniu #!$%@? nad butlą gazową
5. Pali ....
6. Wywala drzwi przez okno
7. Wyrzuca a raczej spuszcza monitor przez okno, przynajmniej zasady BHP zachował i się rozejrzał
8. Coś na zasadzie ,,potrzymaj mi piwo"
9. Rozwala coś tam
10. Tak bardzo zwierze
11. Przecież i tak był do wyrzucenia
12. Takie tam rozmowy
13. Będzie nowy za donejty
14. Kradzież i zniszczenie mienia, jakiegoś Łysego, kimkolwiek by on nie był to tak się nie załatwia spraw
15. Perełka, daniel gada z meduzą, i sam przyznaje że to on pierwszy zaczął konflikt
16. Chyba jakaś pato-kompilacja, dużo rzeczy było wyżej

A zatem, podsumowując, Wasz bohater, wyniesiony na piedestał, to taki sam poziom jak Ci z którymi walczycie.
Należy dodać że większość rzeczy palił i niszczył w mieszkaniu które wynajmował, zresztą z tego powodu został stamtąd wyrzucony, pijaństwo, zakłócanie spokoju (współczuję sąsiadom).
Jak taki człowiek może pomóc swojemu bratu, który codziennie widzi to wszystko się dzieje?
Jakie wartości może mu przekazać? Siedzienie na czteropakach Tyskiego? Chlanie jakichś kociołków, słownictwo.
Zastanawiam się dlaczego żadna instytucja jeszcze się tym nie zainteresowała, zastanawiam się dlaczego, skoro tak bardzo chce mu pomóc i skoro ta matka jest jaka jest, nie weźmie się do normalnej pracy, albo ciul, niech robi te streamy, ale dlaczego nie wynajmie mieszkania i nie pójdzie tam z młodym?
Wydaje mi się że promując go popełniacie błąd, bo ani mu nie pomożecie, bo nie jesteście opieką społeczną, ani nie oczyścicie Youtuba, bo teraz niby kasując jedną patologię wstawiacie drugą, to tak jakby za Pol-Pota wstawić Stalina.
Ta osoba nie jest w stanie przekazać żadnych wartości i uwierzcie mi że jego dzieciaki też oglądają, ale o tym się nie mówi prawda?

A teraz jeszcze tylko coś Wam powiem, gdybyście ich nie znali z tych streamów to sami dobrze wiecie jakbyście określili ich twarze... nieskalane myślą.

Dziękuje troche przydługawe, ale wręcz mnie to obraża, nie Daniel, tylko Wasze hipokryzja i promowanie takich ludzi.

Remont YouTuba.... dobre sobie.

PS. Po obejrzeniu tych filmów które wkleiłem, natychmiast skontaktowałem się moim onkologiem i okazuję się że czeka mnie poważna seria chemii.

PS2. Tak strasznie mnie to zapiekło, ale już lepiej.

Wrzucam tutaj moje żale, bo wykopalisko zaorali bardzo szybko, co prawda liczyłem na jakąś dyskusje, wymianę opinii, bo mogę być w błędzie, może jest coś w tym danielu innego niż w reszcie, ale byłem się przeliczyłem.
  • 1