Wpis z mikrobloga

@GraveDigger: Ale zdajesz sobie sprawę, że norma to nie tylko norma statystyczna i zazwyczaj gdy o kimś mówimy, że jest normalny/nienormalny nie mamy na myśli tego, że jest typowy/nietypowy. Jak o kimś mówisz, ze jest nienormalny to masz na myśli patologiczność, a nie rzadkość występowania. Jeszcze nigdy nie słyszałem by ktoś powiedział, że jestem nienormalny, bo jestem leworęczny. Szkoda, że ludziom brakuje odwagi by powiedzieć wprost jakie ma poglądy, tylko
  • Odpowiedz
@Ryu: no ale po co maja sie zenic, po cholere? Jak sie kochaja to niech po prostu ze soba beda, bo Ci ktorzy wychodza na ulice drac sie "JESTEM GEJEM!" i chca manifestowac to na kazdym kroku dla mnie sa po prostu idiotami
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: A ty po co chcesz brać ślub? Ostatnio widziałem listę około dwustu kwestii prawnych na które wpływ ma wzięcie ślubu.

Aha, a czy idiotami są dla Ciebie też hutnicy i pielęgniarki, którzy wychodzą na ulicę i krzyczą „Jestem pielęgniarką” (czyli w rzeczywistości wychodzą na ulicę walczyć o coś co uważają, że im się należy)
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: O właśnie, Ci manifestujący robią krecią robotę swoim. @Ryu: Obama odważny to by był jakby powiedział, że jest przeciwny. Wtedy by się wykazał odwagą, a nie że jest za. Tak mówią słabi politycy, ponieważ teraz jest modna, usilna promocja homoseksualizmu.
  • Odpowiedz
@GraveDigger: Nie ma czegoś takiego jak promocja homoseksualizmu. Homoseksualizm nie jest modny. Poglądy na prawa homoseksualistów są nadal mniej więcej 50/50 (chociaż z roku na rok jest co raz normalniej, bo przeciwni są w dużej większości ci najstarsi)
  • Odpowiedz
@Ryu: ja chce brac slub ze wzgledow religijnych, wiec ten temat chyba mozemy uznac za zamkniety. No przykro mi, jesli tak sie kochaja i chca byc razem, to musza niestety przeciwstawic sie problemom. Och, jak romantycznie.

Szczerze? Tak, bo wiadomo, ze w ten sposob gowno zalatwia, ale sru, poutrudniajmy zycie innym, np blokujac drogi. Co z tego ze ktos inny moze przez to stracic prace, przeciez ja jestem tak wazna
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_: I tylko z tego powodu, tak? Nie zamierzasz się rozliczać razem ze swoim mężem? Nie zamierzasz po nim dziedziczyć na preferencyjnych warunkach w porównaniu do kogoś formalnie obcego? Jak mąż będzie nieprzytomny w szpitalu nie zamierzasz podejmować decyzji na temat jego dalszego leczenia? Ślub cywilny dotyczy bardzo wielu aspektów. A kwestie religijne? Jest co raz więcej związków wyznaniowych urządzających ceremonie ślubów homoseksualnych. Oczywiście prawo dalej będzie tych ludzi traktować
  • Odpowiedz
@Czekoladowa_:

Szczerze? Tak, bo wiadomo, ze w ten sposob gowno zalatwia


Dziwne. Jakoś jak dotąd wiele protestujących grup społecznych sporo dla siebie załatwiło. Choćby ostatnio ludzie mający w dupie innych ludzi i obnoszący się po ulicach z tym, że są ludźmi przeciw ACTA. Wcześniej czy to górnicy, czy nauczyciele, pielęgniarki zawsze jak zorganizowali sobie protesty to z czasem coś wywalczyli. O tym, że bez takich protestów kobiety musiałyby nadal siedzieć
  • Odpowiedz