Wpis z mikrobloga

Murki, wiecie może czy jeżeli oddam telefon na gwarancję do serwisu i poproszę ich tam o powrót do androida z 6 do 5, to nie będzie dla nich problemu i będą mogli to zrobić? Zrobiłam aktualizację ze cztery miesiące temu do 6 i żałuję straszliwie. Samemu w domu bez roota się nie da, a nie chcę się bawić w rootowanie telefonu.
#telefony #android #kiciochpyta
  • 11
@CzerwonaTruskawka: podejrzewam, że zgłoszenie będzie przyjmować jakaś oboa w rtveuroagd, bo tam brałam telefon, więc ona wpisze w do protokołu gwarancji 'klient prosi o powrót do andka 5', ale nie dopisze, żem blondynka i robię maślane oczy, wiec taki numer może nie przejść :/
@obsess: Serwis Huawei robił niektórym osobom powrót do 5, szczególnie że producent udostępnia często rollback (nie wiem jak w przypadku Honora). Najlepiej napisz, że ta wersja sprawia wiele problemów.
@Volki: @piotreek88: ok, znalazłam serwis u mnie w mieście, przejadę się tam jutro i zapytam czy jest możliwość powrotu do 5 bez utraty gwarancji. A jak nie, to będę rootować. Dzięki koledzy, jesteście spoko