Wpis z mikrobloga

Jestem newfagiem w One Piece, zacząłem oglądać w czasie sesji, aktualnie jestem w anime podczas wojny w Marineford i tu zachodzi pytanie - koledzy mi mówili, ze anime cholernie się przeciąga po timeskipie, warto zaczynać mangę od TS i dojść do czekania 'na bieżąco' z chapterami, czy najpierw obejrzeć anime do najnowszego odcinka i zacząć czytanie od tamtego momentu?
#onepiece
  • 3
  • Odpowiedz
@Kapelans: Robiłem tak samo w przypadku Naruto i Bleacha (choć dresa zacząłem oglądać zanim jeszcze wypuszczali Shippuudena więc zbyt wiele do nadrobienia nie miałem), podobnie miałem z Bleachem. Tutaj jednak jest trochę więcej xD No i już trochę czułem takie przedłużanie na siłę w arcu na Thriller Bark. Marineford i Impel Down ogląda się przyjemnie, bo jest mnóstw op postaci, boję się że samo czekanie na gear4 w walce z Doflamingo
  • Odpowiedz
@great_ Kwestia gustu też, mi sie podoba,że tam kazdy ma swojego przeciwnika i walki wygladaja calkiem calkiem :D nie powiem,ze nie przedłużają bo faktycznie czasem idzie sie wkurzyc no ale to magia anime ;d przypomne tylko ze walka Guko z Frezerem trwala 3h także tego :D Impel Down najlepsze :D
  • Odpowiedz