Wpis z mikrobloga

@srogie_ciasteczko: bo jezeli zgubisz telefon lub ktos ci go podpieroli, to majac troche oleju w glowie odcisk palca jest gowno zabezpieczeniem samym w sobie, ale jak zmiksowac to z innymi metodami, to juz jest bezpieczniej... no #!$%@? jutro przekopac sie znow przez tone opcji trza bedzie
@ketrish: nie robiłem wielu testów, ale chyba wcale nie tak łatwo jest obejść odcisk palca. Jak ktoś miałby podobny, to pewnie by się dało, ale skąd złodziej ma wiedzieć jaki ty masz? Nie wydaje mi się, żeby zbierał próbki ze szkła telefonu. I po paru nieudanych próbach telefon blokuje się na coraz to dłuższe okresy.

Zresztą, złodzieje wiedzą, że kradziony telefon łatwo namierzyć, więc pewnie od razu idzie do pasera i
@srogie_ciasteczko: zetrzyj grafit, przycisnij palucha i poodciskaj go kilka razy na bialej kartce, telefon to taka kartka tyle, ze mniejsza, a to, ze widzisz tylko paluchy po jednej stronie (szklo), to juz inna bajka

fappeningi i inne cuda z cyklu 'hackers' did it again... przez co wyplywaja ?

Tak jak mówi @asd1asd Możliwe, że masz tą opcję wyłączoną ( Ustawienia - > Blokada i hasła - > Hasło blokady )
@ketrish ja mam tak, że jak mam blisko siebie opaskę w sensie MiBand i naciśne przycisk Power to wyskoczy powiadomienie, że Odblokowano przez Bluetooth. Jak nie mam na sobie opaski i nacisnę Power to prosi o wprowadzenie Wzoru. Jak przyłoże palce i dobrze odczyta to przenosi mnie od razu na
Pobierz W_Heisenberg - Tak jak mówi @asd1asd Możliwe, że masz tą opcję wyłączoną ( Ustawienia...
źródło: comment_Ytx12q7siCfUY62sLa9tnT915ghFT3rh.jpg
Odblokowano przez Bluetooth. Jak nie mam na sobie opaski i nacisnę Power to prosi o wprowadzenie Wzoru. Jak przyłoże palce i dobrze odczyta to przenosi mnie od razu na ekran główny


@W_Heisenberg: a no widzisz to wy mowicie o zupelnie czyms innym, bo Wam chodzi o odblokowywanie
fingerprint LUB wzor LUB pin LUB kod
a mi chodzi o combo
fingerprint AND ( wzor lub pin LUB kod )