Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak to jest z tymi wszystkimi kontami nawet na fb, które niby za jakąś małą opłatą podają pewny typ jakiś? Myślę, że na pewno fake i oszuści ale mimo wszystko od lat sobie na spokojnie działają. #bukmacherka
  • 9
  • Odpowiedz
@recenzor: Dokładnie, a więc dlaczego to dalej funkcjonuje? Skoro wiadomo, że są to naciągacze to powinno się to niszczyć. Widziałem co najmniej 10 takich użytkowników, którzy są aktywni od bardzo długiego okresu czasu, wstawiając zdjęcia kuponu ze swoim nickiem i też numerami z danego portalu bukmacherskiego. Na kuponie znajdują się czasem 1 czasem 2 pozycje z kursem ogromnym.
  • Odpowiedz
@xewep10: Skąd ma taki kupon? Transferuje środku pomiędzy bukami poprzez stawienie przeciwnych kursów na to samo wydarzenie. Warunek - kursy muszą być równe i wyższe niż 2. Dzięki temu jeśli skorzystałeś z bonusu (np. podwajamy wpływ) to musisz nim obrócić kilka razy, lub "przetrasferować" sprytnie... W jednym miejscu wygra i ma kupon, którym może się pochwalić.
  • Odpowiedz
@recenzor: @xewep10: Choćby to, że istnieje coś takiego jak limity.
Jeśli chodzi o słuszność takich stron, to różnie z tym bywa. Na pewno większość stron z fixami to fejki, lecz jest pełno stron, gdzie uczciwie są podawane mecze, lecz co do zarobku na nich, to ciężko powiedzieć, bo nie sprawdzałem w dłuższym okresie czasu.
  • Odpowiedz
@recenzor: @Kolarzino: wpiszcie w wyszukiwarce w fb" Mr Scott " i to będzie profil będzie zdjęcie główne to piłka do nogi na trawie. Przeanalizujcie jego profil
Dodam że nie jest to żaden bot. Gość odpisuje normalnie na wszystko
  • Odpowiedz
@xewep10: No to Ty musisz analizować, nie ja, bo to Ty swoja kasę wydajesz.
Jak to ma wyglądać? Dostajesz 'pewny' typ 2,85...
100 zł dla gościa
100 zł na zakład
Gdy wchodzi to masz 85 zł do przodu.
Jeśli nie wchodzi to 200 zł w tył, co oznacza, że aby wyjść na lekkim plusie będziesz musiał gościowi zaufać jeszcze 3 razy... no bo przecież nie zwróci Ci kasy w przypadku niepowodzenia.
  • Odpowiedz